1-променевий інфрачервоний сповіщувач. Система виявлення: переривання 1 променя; Джерело випромінювання: інфрачервоний світлодіод; Час реагування, мсек: 50 – 700; Тривожний вихід: НР, НЗ реле з контактом, який перемикається, 1 А макс. 30 В змінного / постійного струму; Живлення: 12/24 В (DC/AC); Струм живлення: приймач/передавач: 20 мА; Температура: -25/+60С; Клас захисту: IP65; Розміри, мм: 69,5 x26, 4x22, 5 мм TRX-1B/10M - 1-променевий інфрачервоний сповіщувач. Система виявлення: переривання 1 променя. Датчик компактного розміру діє на невелику відстань і призначений для встановлення біля дверей, хвірток. Бар'єр складається з приймача та передавача та реєструє вторгнення при перетині 1-го променя. Робоча відстань даної моделі становить 10 м на вулиці та 20 м у приміщенні.
Особливості моделі:
Джерело випромінювання: інфрачервоний світлодіод
Час реагування, мсек: 50 - 700
Тривожний вихід: НР, НЗ реле з контактом, який перемикається, 1 А макс. 30 В змінного / постійного струму
Живлення: 12/24 В (DC/AC)
Струм живлення: приймач/передавач: 20 мА
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 1 кг |
| Время доставки сигнала тревоги | 50 - 700 мсек |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальность детектирования (порог срабатывания) | На вулиці 10 м, В приміщенні 20 м |
| Дальність передачі | На вулиці 10 м, В приміщенні 20 м |
| Диапазон рабочих температур | -25 °C ~ +60 °C |
| Питание | Від мережі |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Черный |
| Комплект поставки | приймач, передавач |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество лучей | 1 |
| Максимальна потужність під'єднаного навантаження | 1 А макс. 30 В |
| Максимальная мощность подключаемой нагрузки | 1 А макс. 30 В змінного / постійного струму |
| Максимальное расстояние между датчиками и централью | На вулиці 10 м, В приміщенні 20 м |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місце монтажу | Зовнішній |
| Об'єкт детекції | ІЧ-бар'єри |
| Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги | 20 мА (приймач/передавач) |
| Принцип работы | Активний |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая влажность | До 95% |
| Рабочее напряжение | 12/24 В (DC/AC) |
| Робоча вологість | До 95% |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 69.5 х 26.4 х 22.5 мм |
| Розміри, мм | 60 / 27 / 23 |
| Световая индикация | Да |
| Сенсори | Активний ІЧ-бар'єр |
| Система виявлення | переривання 1 променя |
| Ток потребления | 20 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP65 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Тип | Дротові |
| Тип бар'єра | Дротовий |
| Тип датчика | Активний ІЧ-бар'єр |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип устройства | Активний ІЧ-бар'єр |
Информация для заказа
- Цена: 513 ₴




