4-променевий інфрачервоний сповіщувач із вибором частоти для стикування (8 каналів). Дальність виявлення 130-150 м на вулиці та 390-450 м у приміщенні. Система виявлення: виявлення переривання 4-х променів; Джерело випромінювання: інфрачервоний світлодіод; Вибір частоти: 8 каналів; Час реагування, мсек: 50-700; Вихід тривоги: реле з контактом, що перемикається, 2А/24В макс (постійна напруга); Напруга живлення: 11-30VDC (не поляризована); Струм живлення: приймач/передавач: 100мА max 12В постійного струму; Температура: -25/+55; Вихід контакту НСП: однополюсний вимикач; Кут горизонтального налаштування: ±90°; Кут вертикального налаштування: ±10°; Видошукач: лінза; Особливості моделі: вихід регулювання чутливості, індикатор норми; Розміри, мм: 300х80х80; Маса, г (передавач та приймач): 1310 TRX-150M 8СН - це ІЧ-бар'єр, який має можливість вибору частоти для стикування, що робить його універсальним в організації охорони периметра на об'єкті. Бар'єр складається з приймача та передавача і реєструє вторгнення лише при одночасному перетині 4-х променів, що дозволяє системі уникнути помилкових тривог. Робоча відстань даної моделі становить 130-150 м на вулиці та 390-450 м у приміщенні.
Особливості моделі:
Система виявлення: переривання 4 променів
Джерело випромінювання: інфрачервоний світлодіод
Час реагування, мсек: 50 - 700
Частотні канали: 8
Тривожний вихід: реле з контактом, що перемикається, 2А/24В макс (постійна напруга)
Вихід контакту несанкціонованого доступу: однополюсний вимикач
Струм живлення: приймач/передавач: 100 мА max 12 В постійного струму
Робоча температура -25/+55С
Регулювання за горизонталлю: ±90°
Регулювання за вертикаллю: ±10°
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Trinix |
| Вес | 1.31 кг |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | В приміщенні 390-450 м, На вулиці 130-150 м |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Чёрный |
| Количество лучей | 4 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Принцип работы | Активний |
| Підключення | Дротове |
| Робоча вологість | До 95% |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 300 / 80 / 80 мм |
| Розміри, мм | 300 / 80 / 80 |
| Световая индикация | Да |
| Система виявлення | переривання 2-х променів |
| Ток потребления | 100 мА |
| Тип бар'єра | Дротовий |
| Тип датчика | Активний ІЧ-бар'єр |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип устройства | Активний ІЧ-бар'єр |
| Частотні канали | 8 |
Информация для заказа
- Цена: 2 250 ₴




