8-променевий інфрачервоний сповіщувач. Система виявлення: перетин 8 променів або 4 верхніх чи 4 нижніх променів; Вибір частоти променя: 2 канали; Джерело випромінювання: інфрачервоний світлодіод; Напруга живлення: DC 12 В; Струм споживання: приймач + передавач: 100мА; Кут горизонтального налаштування: 180 °; Видошукач: інфрачервоний порт із передачею цифрового сигналу; Особливості моделі: захист від несанкціонованого доступу, захист від інфрачервоного випромінювання, антитамперний захист (обрив дроту), імунітет від дрібних тварин; Час реагування: 80 мсек; розміри: 1380х32х33 мм TRX-100M/8 RAY - це ІЧ-бар'єр, який має можливість вибору частоти для стикування, що робить його універсальним в організації охорони периметра на об'єкті. Бар'єр складається з приймача та передавача. Спрацювання відбувається в разі перетину не тільки всіх 8 променів, але й в разі перетину променів верхнього (4 промені) або нижнього ряду (4 промені). Робоча відстань цієї моделі становить 100 м.
Особливості моделі:
Система виявлення: переривання 8 променів;
Джерело випромінювання: інфрачервоний світлодіод;
Час реагування, мсек: 80;
Частотні канали: 2.
Тривожний вихід: НР (нормально-розімкнене), НЗ (нормально-замкнене) реле з контактом, який перемикається: 1 А макс. 30 В змінного / постійного струму;
Датчик розкриття: НЗ 0,5А, 30 В (AC/DC);
Робоча температура приладу з обігрівачем -40/60С (опціонально);
Регулювання горизонталі: ±180°;
Регулювання за вертикаллю: ±10°;
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Імунітет до тварин | Да |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 32 г |
| Вертикальний кут детектування | ±10° |
| Время доставки сигнала тревоги | 80 мсек |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Горизонтальний кут детектування | ±180° |
| Дальность детектирования (порог срабатывания) | 100 м |
| Дальність передачі | На вулиці 100 м |
| Диапазон рабочих температур | -25 °C ~ +60 °C |
| Додаткові характеристики | Світлова індикація, Пластик, IP66, Гарантія 12 міс. |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Захист від злому тампером | Є |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Черный |
| Комплект поставки | Приймач та передавач |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество лучей | 8 |
| Максимальна потужність під'єднаного навантаження | 1 А макс. 30 В |
| Максимальная мощность подключаемой нагрузки | 30 Вт |
| Максимальное расстояние между датчиками и централью | 100 м |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місце монтажу | Зовнішній |
| Об'єкт детекції | ІЧ-бар'єри |
| Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги | 65 мА |
| Принцип работы | Активний |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая влажность | До 95% |
| Рабочее напряжение | DC 12 В |
| Робоча вологість | До 95% |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 1380 х 32 х 33 мм |
| Розміри, мм | 1380 / 32 / 33 |
| Световая индикация | Да |
| Сенсори | інфрачервоний світлодіод |
| Система виявлення | переривання 8-ми променів |
| Ток потребления | 65 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Тип | Дротові |
| Тип бар'єра | Дротовий |
| Тип датчика | Активний ІЧ-бар'єр |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип монтажа | — |
| Тип устройства | Активний ІЧ-бар'єр |
| Частотні канали | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 3 895 ₴




