2-х променевий інфрачервоний бездротовий сповіщувач. Система виявлення: переривання 2 промені; Джерело випромінювання: інфрачервоний світлодіод; Час реагування: 40 мсек; Робоча частота: 433 МГц; Робоча відстань на вулиці: 10 м; Радіус дії: 100 м; Регулювання по горизонталі/вертикалі: ±90°/±0°; Тип батареї: ER14505 3.6V; Термін роботи від батареї: до 3 років; Робоча температура: -25 ~ +60 ° С; Клас захисту: IP65; Габаритні розміри: 430х39х39 мм TRX-2B/10MWL – це сучасний бездротовий сповіщувач захисту периметра. Щоб виявити порушника в зоні, що охороняється, в ньому використовуються ІЧ-промені, які відправляються постійно між передавачем і приймачем. Дальність дії ІЧ-бар'єрів, як і їх естетичний зовнішній вигляд, а також висока якість матеріалів, з яких вони виготовлені, гарантують можливість встановлення як усередині, так і поза об'єктом, що охороняється.
Бездротовий інфрачервоний бар'єр TRX-2B/10MWL складається з двох частин: приймача та передавача інфрачервоного сигналу. На території, що охороняється, приймач і передавач розташовуються один навпроти одного, формуючи таким чином невидимий ІЧ-бар'єр. При перетині людиною такого бар'єру, ІЧ-промені перериваються, після чого TRX-2B/10MWL відправляє сигнал тривоги радіоканалом (без дротів) на центральний блок. Часто використовується для організації охорони периметрів приватних будинків, дач, будівельних майданчиків, віконних отворів тощо.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | Радиосигнал |
| Вертикальний кут детектування | ±0° |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Горизонтальний кут детектування | ±90° |
| Дальность детектирования (порог срабатывания) | 10 м |
| Дальність передачі | На вулиці 10 м, В приміщенні 20 м, 100 м |
| Диапазон рабочих температур | -25 °C ~ +60 °C |
| Додаткові характеристики | Регулювання по горизонталі/вертикалі |
| Питание | Від акумулятора |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Черный |
| Комплект поставки | приймач і передавач |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество лучей | 2 |
| Максимальное расстояние между датчиками и централью | 100 м |
| Материал корпуса | ABS Пластик |
| Місце монтажу | Зовнішній |
| Об'єкт детекції | ІЧ-бар'єри |
| Принцип работы | Активний |
| Протокол связи | 433 МГц |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая влажность | До 95% |
| Рабочее напряжение | 3.6V |
| Робоча вологість | До 95% |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 430 х 39 х 39 мм |
| Розміри, мм | 430 / 39 / 39 |
| Световая индикация | ІЧ світлодіодна |
| Сенсори | інфрачервоний світлодіод |
| Система виявлення | переривання 2-х променів |
| Ступінь захисту корпусу | IP65 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Сумісність із сигналізацією | Передача сигналу на центральний блок |
| Тип | Бездротові |
| Тип бар'єра | Бездротовий |
| Тип датчика | Активний ІЧ-бар'єр |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип монтажа | — |
| Тип устройства | Активний ІЧ-бар'єр |
| Частота передачи | 433 МГц |
| Частота передачі | 433 |
| Частотні канали | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 3 022 ₴




