Внутрішній ІЧ-датчик руху; зона виявлення 8 метрів; подвійний піроелектричний інфрачервоний сенсор типу «штора»; живлення 12 В; cтрум споживання 18 mA; робоча температура -10 °C ~ +50 °C; розміри 88 / 50 / 31 мм
Внутрішній пасивний ІЧ-датчик руху Trinix TRX-0800PIR з технологією подвійної об'ємної зони детекції на основі піроелектричного інфрачервоного сенсора. Дальність виявлення становить 8 метрів.
Застосування
Датчик TRX-0800PIR використовується для встановлення лише всередині приміщення. При перекритті одночасно двох зон піроелементів, увімкнеться світлова індикація та відправиться сигнал тривоги про проникнення на централь.
Ключові властивості та можливості
- Зона виявлення 8 метрів.
- Технологія подвійної зони детекції на основі піроелектричного ІЧ-сенсора з оптичною лінзою, типу «штора», що концентрує світловий потік на ІЧ-сенсорі, посилюючи чутливість сповіщувача та зменшуючи кількість хибних спрацьовувань.
- Живлення 12 В, струм споживання 18 мА.
- Накладний монтаж.
- Клас захисту корпусу IP33, робоча температура від -10 °C до +50 °C.
- Розміри 88 / 50 / 31 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Trinix |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність виявлення | 8 м |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP33 |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 88 / 50 / 31 мм |
| Розміри, мм | 88 / 50 / 31 |
| Ток потребления | 18 мА |
| Тип датчика | Датчик-штора, Руху |
| Тип устройства | Датчик руху |
| Тип сенсору | IЧ (PIR) |
Информация для заказа
- Цена: 450 ₴



