Датчик розбиття; дальність виявлення 10 м. регулювання чутливості; напруга живлення 12 B; струм споживання 18 mA; робоча температура -10°C ~ +50°C; розміри 60 / 88 / 21 мм
Датчик розбиття скла Trinix TRX-1220BG з регульованою чутливістю та дальністю виявлення 10 метрів.
Застосування
Датчик Trinix TRX-1220BG призначений для виявлення розбиття (звичайного, загартованого, багатошарового) скла. Датчик розбиття може бути використаний для охорони різних об'єктів, у тому числі з великим склінням: квартир, заміських будинків, дач, офісів, торгових залів, кіосків, магазинів, гаражів тощо.
Ключові властивості та можливості
- Дальність виявлення 10 м.
- Щоб відбулася детекція розбиття скла, датчик спочатку визначає звук удару низької частоти, а після – високої частоти. Пристрій протягом 4 секунд очікує на високочастотний звук після того, як зафіксує низькочастотний звук.
- Чутливість акустичного сенсора можна налаштувати.
- Напруга живлення: 12 В.
- Струм споживання: 18 мА.
- Робоча температура: від -10 °C до +50 °C.
- Розміри: 60 / 88 / 21 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Trinix |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність виявлення | 10 м |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 60 / 88 / 21 мм |
| Розміри, мм | 60 / 88 / 21 |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Ток потребления | 18 мА |
| Тип датчика | Розбиття |
| Тип устройства | Датчик розбиття скла |
| Тип сенсора | Акустичний |
| Тип сенсору | Акустичний |
Информация для заказа
- Цена: 585 ₴




