Датчик вібрації; вбудований мікропроцесор; метод детекції: п'єзосенсор і механічний детектор; дальність детекції 1.5-3.5 м; живлення DC 9-24 В; струм споживання 20 мА; робоча температура від -10 до +55°С; розміри 25 / 85 / 25 мм
Цифровий датчик вібрації Trinix TRX-VIBRO із вбудованим мікропроцесором. Використовує п'єзосенсор і механічний детектор, дальність спрацювання від 1.5 до 3.5 м.
Застосування
Датчик TRX-VIBRO використовує метод детекції: п'єзосенсор і механічний детектор. Зазвичай його встановлюють на стіни, вікна, двері, ролети, решітки або ставні. Мікропроцесор датчика фіксує сигнали тривалої вібрації та їх кількість протягом певного часу. Слабкий сигнал вібрації блокується, а сильний (вібрація або удар) буде повторюватись до моменту, поки сигнал не буде зарахований пам'яттю датчика. Але можна налаштовувати його чутливість вручну, щоб забезпечити оптимальну роботу і не допустити помилкові спрацювання.
Ключові властивості
- Сенсор: п'єзосенсор і механічний детектор.
- Дальність детекції від 1.5 до 3.5 м.
- Налаштування чутливості датчика.
- Метод тривоги: світловий.
- Скидання тривоги: автоматичне.
- Релейний вихід: NC (макс 1 А).
- Напруга живлення: 9-24 В.
- Струм споживання: ≤20 мА.
- Розміри: 25 / 85 / 25 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 50 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальность детектирования (порог срабатывания) | 1.5-3.5 м |
| Дальність виявлення | 1.5-3.5 м |
| Диапазон рабочих температур | -10~+55 °C |
| Додаткові характеристики | Релейний вихід NC (макс. 1 А); Світлова індикація світлодіодна; Налаштування чутливості; Автоматичне скидання тривоги |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Класс защиты | IP33 |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місце монтажу | Настінний |
| Об'єкт детекції | Вібрація |
| Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги | 0.02 |
| Принцип работы | Активний |
| Підключення | Дротове |
| Рабочее напряжение | 9-24 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 85 × 25 × 25 мм |
| Розміри, мм | 25 / 85 / 25 |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Сенсори | П'єзосенсор, Механічний детектор |
| Система виявлення | П'єзосенсор + механічний детектор |
| Ток потребления | 20 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Тип | Дротові |
| Тип датчика | Вібрації |
| Тип контакту | Нормально-замкнений |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип устройства | Датчик вібрації |
| Тип сенсора | П'єзо |
Информация для заказа
- Цена: 495 ₴







