
Датчик руху вуличний ІЧ+НВЧ Trinix HX-2000 (27-00033)
3 600 ₴
- В наличии
- Код: 27-00033
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вуличний ІЧ+НВЧ датчик руху; зона виявлення 10.5x10.5 метрів, кут захоплення 90°; імунітет до тварин до 36 кг; визначення людини, що йде або біжить; вихідне реле з нормально-замкненими / розімкненими контактами; клас захисту корпусу IP65; живлення 12 В; робоча температура -10 °C ~ +50 °C; розміри 165 / 70 / 45 мм, вага 240 г; кронштейн у комплекті
Вуличний ІЧ+НВЧ датчик руху Trinix HX-2000 з імунітетом до тварин до 36 кг і зоною виявлення 10.5x10.5 метрів, з кутом захоплення 90°. Також пристрій має температурну компенсацію.
Застосування
Датчик HX-2000 заснований на виявленні інфрачервоного випромінювання (ІЧ-сенсор) та на ефекті Доплера (НВЧ або мікрохвильовий сенсор), що забезпечує виявлення вторгнення у зону під охороною.
Ключові властивості та можливості
- Зона виявлення 10.5x10.5 метрів, кут захоплення 90°.
- Імунітет до тварин до 36 кг.
- Визначає рух людини, біжить вона чи йде.
- Має вихідне реле з нормально-замкненими та розімкненими контактами.
- Вибір чутливості ІЧ-каналу.
- Налаштування рівня НВЧ-випромінювання (чутливість НВЧ-каналу).
- Температурна компенсація.
- Цифрова обробка сигналу з урахуванням мікроконтролера.
- Темперні контакти на відкривання та відрив від основи.
- Живлення 12 В.
- Клас захисту корпусу IP65, датчик призначений для зовнішнього встановлення.
- До датчику у комплекті додається кронштейн.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Імунітет від домашніх тварин | До 36 кг |
| Імунітет до тварин | Да |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 240 г |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальность детектирования (порог срабатывания) | 10.5 м |
| Дальність виявлення | 10.5 м |
| Диапазон рабочих температур | -10…+50 °C |
| Додаткові характеристики | Вихідне реле НЗ/НР; температурна компенсація; цифрова обробка сигналу; тампер |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Захист від злому тампером | Є |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Белый |
| Комплект поставки | кронштейн |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кут виявлення | 90° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Настенный |
| Місце монтажу | Зовнішній, Настінний |
| Об'єкт детекції | Рух |
| Площадь покрытия | 10.5×10.5 м |
| Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги | 24 мА |
| Принцип работы | Пасивний |
| Підключення | Дротове |
| Рабочее напряжение | DC 12 В |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 165 × 70 × 45 мм |
| Розміри, мм | 165 / 70 / 45 |
| Световая индикация | ІЧ світлодіодна |
| Сенсори | ІЧ (PIR), Мікрохвильовий |
| Система виявлення | СВЧ канал використовує ефект Доплера |
| Ток потребления | 24 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP65 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Тип | Дротові |
| Тип датчика | Охорони периметра, Руху |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип монтажа | — |
| Тип устройства | Датчик руху |
| Тип сенсора | ІЧ (PIR), Мікрохвильовий |
Информация для заказа
- Цена: 3 600 ₴



