
Сповіщувач пожежний тепловий максимальний Артон ТПТ-3 (10-00146)
187 ₴
- В наличии
- Код: 10-00146
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сповіщувач пожежний тепловий максимальний; підключення до 2-дротового шлейфу сигналізації; температурний клас А2, температура спрацювання 54-70°С; напруга живлення 9-30 В; струм споживання в черговому режимі 0.15 мА / в режимі «Пожежа» 5-20 мА – регулюється зовнішнім резистором; світлова індикація режиму «Пожежа» і чергового режиму; розміри 80 / 27 мм; вага 50 г
Сповіщувач пожежний тепловий максимальний Артон ТПТ-3 з температурним класом А2 відповідно до ДСТУ EN 54-5:2003. Температура спрацювання 54-70 °С. Підключення до дводротового шлейфу сигналізації. Світлова індикація режиму «Пожежа» і чергового режиму.
Застосування
Сповіщувач пожежний тепловий призначений для контролю температури навколишнього середовища в закритих приміщеннях різних будівель і споруд. При перевищенні порогового значення температури навколишнього середовища в приміщенні, що охороняється, сповіщувач формує сигнал «ПОЖЕЖА» для ППК.
Ключові властивості
- Сповіщувач розрахований на безперервну цілодобову роботу з ППК через дводротовий шлейф сигналізації з номінальною напругою живлення шлейфу 12 або 24 В.
- Температурний клас А2 відповідно до ДСТУ EN 54-5:2003, температура спрацювання 54-70 °С.
- Тип сповіщувача – тепловий максимальний. Сповіщувач зазначеного типу не спрацьовує нижче за мінімальну статичну температуру спрацьовування, навіть при високих швидкостях наростання температури навколишнього середовища.
- Дворежимний сповіщувач з дистанційним поверненням в початковий стан.
- Індикація режиму «Пожежа» та чергового режиму.
- Безконтактний спосіб формування вихідного сигналу.
- Широкий діапазон напруги живлення 9-30 В.
- Для підключення сповіщувачів до ППК з чотиридротовими шлейфами сигналізації застосовуються модулі узгодження шлейфів МУШ-2 або МУШ-3, які слід придбати окремо.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 50 |
| Вид | Пожежні сповіщувачі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +55 |
| Питание | 9-30 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В, DC 12 В |
| Канали зв'язку | 2-дротовий шлейф |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особенности | Дворежимний, Дистанційне повернення в початковий стан, Безконтактний вихід, Світлова індикація, Температурний клас А2 |
| Підключення | 2-дротове |
| Робоча напруга | 9-30 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роз'єми підключення | 2-дротове |
| Розміри | 80 / 27 |
| Розміри, мм | 80 / 27 |
| Световая индикация | Черговий режим, режим «Пожежа» |
| Спосіб підключення до ППК | Дводротовий ШПС |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 0.15/30 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | ППК |
| Температура спрацювання | 54-70 °C |
| Тип установки | — |
| Тип повідомлень/оповіщень | Сигнал «ПОЖЕЖА» |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип извещателя | Максимальний, Тепловий |
Информация для заказа
- Цена: 187 ₴

