Сповіщувач пожежний димовий автономний з живленням від батареї 9 В типу «Крона»; чутливість 0.05-0.2 дБ/м; рівень гучності звукового сигналу на відстані 3 м 85 дБ; світлова індикація чергового режиму, пожежної тривоги; вага 0.3 кг
Сувенір-сигналізатор диму Артон «Артошка» – це бездротовий сповіщувач з живленням від однієї батареї типорозміру «Крона», в основі якого лежить автономний димовий сповіщувач СПД-3.4.
Застосування
Застосовується для виявлення загорянь в закритих приміщеннях різних будівель і споруд, що супроводжуються появою диму. Якщо в квартирі з'явиться дим, навіть у незначній кількості, Артошка потужним звуковим сигналом заздалегідь попередить вас про пожежну небезпеку.
Ключові властивості та можливості
- Звуковий сигнал на відстані трьох метрів має гучність 85 дБ.
- Відмінною особливістю є підтримка оптичної індикації в черговому режимі, а також режимі «Пожежа».
- Живлення від батареї 9 В типу «Крона».
- Чутливість 0.05-0.2 дБ/м.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 300 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | Радиосигнал |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +55 °C |
| Додаткові характеристики | Світлова індикація (черговий режим, режим «Пожежа») |
| Питание | 1 х 6LR61 |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Максимальна гучність | 85 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місце монтажу | стельовий |
| Об'єкт детекції | Дим |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочее напряжение | 9 В |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Световая индикация | Черговий режим, режим «Пожежа» |
| Сенсори | Оптичний |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Тип | Бездротові |
| Тип монтажа | — |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Тип извещателя | Автономний, Димовий |
Информация для заказа
- Цена: 566 ₴




