
Сповіщувач пожежний тепловий максимально-диференційний Артон СПТ-3Б-НР (10-00144)
520 ₴
- В наличии
- Код: 10-00144
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сповіщувач пожежний тепловий максимально-диференційний; підключення до 4-дротового шлейфу сигналізації; температурний клас А2R, температура спрацювання 54-70°С; нормально-розімкнені контакти реле; напруга живлення 10-14 В; струм споживання в черговому режимі 0.2 мА / в режимі «Пожежа» 22 мА; максимальний струм комутації 100 мА / напруга комутації 36 В; світлова індикація режиму «Пожежа» і чергового режиму; розміри 100 / 48 мм; вага 150 г СПТ-3Б НР Артон - це пожежний тепловий сповіщувач 4-х провідного нормально-роз'єднаними контактами реле (максимально - диференціальний з дистанційним поверненням в початковий стан і з індикацією чергового режиму).
Призначений для передачі і формування сигналу «ПОЖЕЖА» по двопровідному ШС на ППК. При досягненні температури повітря в приміщенні порогового значення або (диференційний) при високій швидкості зростання температури повітря сповіщувач перемикається в режим «ПОЖЕЖА» (максимальний).
особливості:
Максимально-диференційний (клас А2R);
Діапазон статичної температури спрацьовування: від +54 до +70 ºC;
Індикація чергового режиму і режиму «Пожежа»;
Конструктивна сумісність дизайну з димовими сповіщувачами серії СПД;
4-х дротове виконання;
Можливість підключення ВУОС;
Можливість зняття з бази.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 150 |
| Вид | Пожежні сповіщувачі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +55 |
| Керування | Локальний доступ |
| Цвет | Белый |
| Контакти реле | НР (NO) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особенности | Максимально-диференційний (клас А2R), Індикація чергового режиму і режиму «Пожежа», 4-х дротове виконання, Можливість підключення ВУОС, Можливість зняття з бази, Конструктивна сумісність з димовими сповіщувачами серії СПД |
| Підключення | 4-дротове |
| Робоча напруга | 10-14 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роз'єми підключення | 4-дротове, НР (NO) |
| Розміри | 100×48 |
| Розміри, мм | 100 / 48 |
| Световая индикация | Черговий режим, режим «Пожежа» |
| Спосіб підключення до ППК | Чотиридротовий ШПС |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 0.2/22 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Температура спрацювання | 54-70 °C |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип извещателя | Максимально-диференційний, Тепловий |
Информация для заказа
- Цена: 520 ₴


