
Сповіщувач пожежний тепловий максимально-диференційний Артон СПТ-3Б + АА адресний адаптер (10-00142)
525 ₴
- Нет в наличии
- Код: 10-00142
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Сповіщувач пожежний тепловий максимально‐диференційний з адресним адаптером, для роботи в адресній системі «Вектор»; 2-х та 4-х дротове виконання; 2-дротовий: напруга живлення 10-30 В, струм споживання в черговому режимі 0.1 мА / в режимі «Пожежа» макс. 20 мА; 4-дротовий: напруга живлення 10-14 В, струм споживання в черговому режимі 0.1 мА / в режимі «Пожежа» макс. 22 мА; індикація чергового режиму і режиму «Пожежа»; розміри 85 / 33 мм, вага 50 г
Сповіщувач пожежний тепловий максимально‐диференційний Артон СПТ‐3Б з адресним адаптером АА. Адресний адаптер дає можливість підключити сповіщувач до адресної системи «Вектор».
Застосування
Призначений для виявлення загорянь, що супроводжуються підвищенням температури навколишнього середовища. Наявність адресного адаптера дозволяє підключити неадресний пожежний сповіщувач до адресної пожежної системи «Вектор».
Ключові властивості
- Можливість підключення до адресної системи «Вектор».
- Максимально-диференційній (клас А2R).
- Діапазон статичної температури спрацювання: від +54 до +70 °C.
- Індикація чергового режиму і режиму «Пожежа».
- Конструктивна сумісність дизайну з димовими сповіщувачами серії СПД.
- 2-х і 4-х дротове виконання.
- Можливість підключення ЗПОС – зовнішнього пристрою оптичної сигналізації.
- Можливість зняття з бази.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 50 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 10-14 В, 10-30 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В, DC 12 В |
| Цвет | Белый |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | 2-дротове, 4-дротове |
| Розміри | 85 / 33 мм |
| Розміри, мм | 85 / 33 |
| Спосіб підключення до ППК | Дводротовий ШПС, Чотиридротовий ШПС |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 0.1 / 20 мА, 0.1 / 22 мА |
| Температура спрацювання | 54-70 °C |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Тип извещателя | Максимально-диференційний, Тепловий |
Информация для заказа
- Цена: 525 ₴


