Сповіщувач пожежний тепловий максимальний; підключення до 4-дротового шлейфу сигналізації; температурний клас А2, температура спрацювання 54-70°С; нормально-розімкнені контакти реле; напруга живлення 10-14 В; струм споживання в черговому режимі 0.1 мА / в режимі «Пожежа» 22 мА; максимальний струм комутації 100 мА / напруга комутації 36 В; світлова індикація режиму «Пожежа» і чергового режиму; розміри 100 / 48 мм; вага 150 г
Сповіщувач пожежний тепловий максимальний Артон СПТ-2Б-НР з температурним класом А2 відповідно до ДСТУ EN 54-5:2003. Температура спрацювання 54-70 °С. Підключення до чотиридротового шлейфу сигналізації. Нормально-розімкнені контакти реле. Світлова індикація режиму «Пожежа» і чергового режиму.
Застосування
Сповіщувач пожежний тепловий призначений для контролю температури навколишнього середовища в закритих приміщеннях різних будівель і споруд. При перевищенні порогового значення температури навколишнього середовища в приміщенні, що охороняється, сповіщувач формує сигнал «ПОЖЕЖА» для ППК.
Ключові властивості
- Сповіщувач розрахований на безперервну цілодобову роботу з ППК через чотиридротовий шлейф сигналізації з номінальною напругою живлення шлейфу 12 В.
- Температурний клас А2 відповідно до ДСТУ EN 54-5:2003, температура спрацювання 54-70 °С.
- Тип сповіщувача – тепловий максимальний. Сповіщувач зазначеного типу не спрацьовує нижче за мінімальну статичну температуру спрацьовування, навіть при високих швидкостях наростання температури навколишнього середовища.
- Індикація режиму «Пожежа» та чергового режиму.
- Вихідний сигнал «Пожежа» формується замиканням контактів реле.
- Діапазон напруги живлення 10-14 В.
- Можливість зняття з бази.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 150 |
| Вид | Пожежні сповіщувачі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +55 |
| Питание | 10-14 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Канали зв'язку | Нормально-розімкнені контакти реле |
| Керування | Локальний доступ |
| Цвет | Белый |
| Контакти реле | НР (NO) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особенности | Можливість зняття з бази, Світлова індикація режиму «Пожежа» і чергового режиму, Нормально-розімкнені контакти реле |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Протокол связи | Чотиридротовий шлейф сигналізації |
| Підключення | 4-дротове |
| Робоча напруга | 10-14 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роз'єми підключення | 4-дротове |
| Розміри | 100 / 48 |
| Розміри, мм | 100 / 48 |
| Световая индикация | Черговий режим, режим «Пожежа» |
| Спосіб підключення до ППК | Чотиридротовий ШПС |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 0.1/22 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Температура спрацювання | 54-70 °C |
| Тип установки | — |
| Тип повідомлень/оповіщень | Світлова індикація, Формування сигналу «ПОЖЕЖА» |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип извещателя | Максимальний, Тепловий |
Информация для заказа
- Цена: 346 ₴




