
Сповіщувач пожежний ручний Артон SPR-1 (10-00119)
233 ₴
- В наличии
- Код: 10-00119
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сповіщувач пожежний ручний; 2-дротовий; живлення від шлейфу 9-30 В; струм споживання в режимі «Пожежа» 5-20 мА – встановлюється зовнішнім резистором; зусилля, необхідне для натискання робочого елементу – кнопки 25 Н; розміри 102 / 102 / 38 мм; вага 120 г
Сповіщувач пожежний ручний Артон SPR-1 – пристрій, призначений для ручного увімкнення тривожного стану в системах пожежної та охоронно-пожежної сигналізації. Сповіщувач встановлюється в закритих приміщеннях різних будівель. Тривожний стан (режим «ПОЖЕЖА») передається через дводротовий ШПС на ППКП, що реагує на збільшення або зменшення сили струму в ШПС. Сповіщувач відповідає типу А згідно ДСТУ EN 54-11: 2004.
Ключові властивості
- Формування сигналу «Пожежа» як зменшенням, так і збільшенням струму ШС визначається встановленням внутрішніх перемичок.
- Приведення в дію за допомогою кнопки.
- Перевстановлення за допомогою ключа повернення.
- 2-дротовий, живиться від шлейфу 12/24 В.
- Механічна індикація режиму «Пожежа» за допомогою жовтої шторки з написом «Пожежа».
- Захисна прозора кришка.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 120 |
| Вид | Пожежні сповіщувачі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +55 |
| Питание | 9-30 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В, DC 12 В |
| Керування | Локальний доступ |
| Цвет | Алый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особенности | Механічна індикація, Захисна прозора кришка |
| Підключення | Дротове |
| Робоча напруга | 9-30 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роз'єми підключення | Дводротовий ШПС |
| Розміри | 102 х 102 х 38 |
| Розміри, мм | 102 / 102 / 38 |
| Спосіб підключення до ППК | Дводротовий ШПС |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 0.005/20 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип повідомлень/оповіщень | Пожежа |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип извещателя | Ручний |
Информация для заказа
- Цена: 233 ₴

