Дводротовий ручний адресний сповіщувач зі світлодіодною індикацією режиму «Пожежа», працює лише в адресній системі Артон «Вектор». Напруга живлення 20-30 В; струм споживання в черговому режимі 0.15 мА / в режимі «Пожежа» 20 мА; індикація чергового режиму і режиму «Пожежа»; розміри 102 / 102 / 38 мм; вага 120 г
Ручний адресний сповіщувач Артон SPR-4L, дводротовий. Працює лише в адресній системі Артон «Вектор». Відповідає усім вимогам ДСТУ EN54-11.
Застосування
Призначений для ручного увімкнення тривожного стану пожежного приладу, у разі коли вогонь не встиг поширитися до автоматичних сповіщувачів і загасити вогонь самостійно вже неможливо. Застосовується в закритих приміщеннях.
Ключові властивості
- Ручний сповіщувач SPR-4L – компонент адресної системи ППКПіУ Вектор-1. Не працює в адресних системах інших виробників.
- Формування сигналу «Пожежа» кодовим повідомленням через шлейф сигналізації.
- 2-дротовий сповіщувач, живиться від адресного шлейфа 20-30 В.
- Режим «Пожежа» у сповіщувачі відображається механічним індикатором-шторкою з написом «ПОЖЕЖА» і безперервним світінням червоного оптичного індикатора. Нормальний стан (черговий режим) сповіщувача відображається короткочасними спалахами оптичного індикатора.
- Адреса сповіщувача під час постачання нанесена на технологічній етикетці. Зміна адреси сповіщувача проводиться програмним шляхом на підприємстві-виробнику (на окреме замовлення) або за допомогою Пульту адресації.
- Приведення в дію за допомогою кнопки. Зусилля, необхідне для увімкнення кнопки, становить мінімум 25 Н. Перевстановлення за допомогою ключа повернення.
- Має захисну прозору кришку.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 120 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 10-30 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В, DC 12 В |
| Цвет | Алый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | 2-дротове |
| Робоча вологість | До 95% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 102 / 102 / 38 мм |
| Розміри, мм | 102 / 102 / 38 |
| Спосіб підключення до ППК | Дводротовий ШПС |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 0.15/20 мА |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Тип извещателя | Адресний, Ручний |
Информация для заказа
- Цена: 425 ₴


