
Сповіщувач пожежний комбінований тепло-димовий Артон СПД-3.5 + АА адресний адаптер (10-00117)
684 ₴
- Нет в наличии
- Код: 10-00117
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Сповіщувач пожежний комбінований тепло‐димовий з адресним адаптером, для роботи в адресній системі «Вектор»; напруга живлення сповіщувача 10-30 В; максимальний струм споживання 20 мА; індикація чергового режиму і режиму «Пожежа»; 2-дротове підключення до ППКП; розмыри 100 / 62 мм; вага 150 г
Сповіщувач пожежний комбінований тепло‐димовий Артон СПД‐3.5 з адресним адаптером АА. Адресний адаптер дає можливість підключити сповіщувач до адресної системи «Вектор». Сповіщувач сертифікований і відповідає вимогам ДСТУ EN54-7: 2004, ДСТУ EN54-5: 2004.
Застосування
Призначений для виявлення загорянь, що супроводжуються підвищенням температури або появою диму. Наявність адресного адаптера дозволяє підключити неадресний пожежний сповіщувач до адресної пожежної системи «Вектор».
Ключові властивості
- Теплові і димові сенсори в єдиному корпусі.
- Використання в приміщеннях з підвищеною пожежною небезпекою.
- 2-дротове підключення до ППКП, робота з адресною пожежною системою завдяки адресному адаптеру.
- Висока стійкість до помилкових спрацьовувань.
- Оптична індикація чергового режиму і режиму «Пожежа».
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 150 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 10-30 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В, DC 12 В |
| Цвет | Белый |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | 2-дротове |
| Розміри | 100 / 62 мм |
| Розміри, мм | 100 / 62 |
| Спосіб підключення до ППК | Дводротовий ШПС |
| Ток потребления | 20 мА |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Тип извещателя | Димовий, Комбінований, Тепловий |
Информация для заказа
- Цена: 684 ₴




