
Сповіщувач пожежний комбінований тепло-димовий Артон СПД-3.3 (10-00115)
523 ₴
- В наличии
- Код: 10-00115
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дводротовий комбінований тепло-димовий сповіщувач; напруга живлення 12 В; контактний спосіб формування вихідного сигналу; макс. напруга комутації реле 36 В / макс. струм комутації 100 мА; опір розімкнених контактів реле 500 кОм / замкнених контактів 5 Ом; індикація чергового режиму і режиму «Пожежа»; струм споживання у черговому режимі 0.095 мА / в режимі «Пожежа» 22 мА; робоча температура від -10 до +50 °С; розміри 100 / 62 мм; вага 150 г
Сповіщувач пожежний димовий Артон СПД-3.3 для підключення у чотиридротовий шлейф сигналізації. Сповіщувач відповідає всім вимогам ДСТУ EN54-7:2004, ДСТУ EN54-5:2003.
Застосування
Сповіщувач пожежний комбінований тепло-димовий СПД-3.3 призначений для виявлення загорянь в закритих приміщеннях різних будівель і споруд, що супроводжуються появою диму і перевищенням порогового значення температури навколишнього повітря. При виявленні одного з цих подій сповіщувач передає сигнал «ПОЖЕЖА» на ППКП. Сповіщувач розрахований на безперервну цілодобову роботу з пожежними ППКП і охоронно-пожежними ППКОП.
Ключові властивості
- Сповіщувач застосовується в чотиридротових шлейфах сигналізації, з номінальною напругою живлення 12 В.
- Теплові і димові сенсори в єдиному корпусі.
- Висока стійкість до помилкових спрацювань.
- Спосіб формування вихідного сигналу – сухий контакт.
- Оптична індикація чергового режиму і режиму «Пожежа».
- Напруга живлення 12 В.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 150 |
| Вид | Пожежні сповіщувачі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +50 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особенности | Тепловий і димовий сенсор у корпусі, Висока стійкість до помилкових спрацьовувань, Оптична індикація режимів |
| Підключення | 4-дротове |
| Робоча вологість | До 95 |
| Робоча напруга | 12 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Роз'єми підключення | 4-дротове |
| Розміри | 100 × 62 |
| Розміри, мм | 100 / 62 |
| Световая индикация | Черговий режим, режим «Пожежа» |
| Спосіб підключення до ППК | Чотиридротовий ШПС |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 0.095/22 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип повідомлень/оповіщень | Сигнал «ПОЖЕЖА» |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип извещателя | Димовий, Комбінований, Тепловий |
Информация для заказа
- Цена: 523 ₴



