
Сповіщувач пожежний димовий Артон СПД-3 (10-00107)
286 ₴
- В наличии
- Код: 10-00107
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дводротовий оптичний димовий точковий сповіщувач; напруга живлення 9-30 В; індикація чергового режиму і режиму «Пожежа»; струм споживання у черговому режимі 0.095 мА / в режимі «Пожежа» 5-30 мА – встановлюється зовнішнім резистором; можливість підключення ЗПОС; робоча температура від -10 до +55 °С; розміри 100 / 48 мм; вага 150 г
Сповіщувач пожежний димовий Артон СПД-3 для підключення у дводротовий шлейф сигналізації. Відповідає вимогам ДСТУ EN54‐7.
Застосування
Сповіщувач СПД-3 призначений для виявлення загорянь, що супроводжуються появою диму, і передачі сигналу «Пожежа» на ППКП.
Ключові властивості
- Розрахований на безперервну цілодобову роботу з ППКП через дводротовий шлейф пожежної сигналізації зі зміною полярності з номінальною напругою живлення шлейфу 12 В або 24 В.
- Висока стійкість до помилкових спрацювань.
- Спосіб формування вихідного сигналу – безконтактний.
- Оптична індикація чергового режиму і режиму «Пожежа».
- Широкий діапазон напруги живлення від 9 до 30 В.
- Можливість підключення зовнішнього пристрою оптичної сигналізації – ЗПОС.
- Можливість монтажу як на стелі, так і на стіні. Декоративні кільця для монтажу на підвісних стелях слід придбати окремо.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 150 |
| Вид | Пожежні сповіщувачі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +55 |
| Питание | 9-30 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В, DC 12 В |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Україна |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Висока стійкість до помилкових спрацьовувань, Оптична індикація, Можливість підключення ЗПОС, Монтаж на стелі і на стіні, Безконтактний вихідний сигнал |
| Підключення | 2-дротове |
| Підключення ЗПОС | Да |
| Робоча вологість | До 95 |
| Робоча напруга | 9-30 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роз'єми підключення | 2-дротове |
| Розміри | 100 × 48 |
| Розміри, мм | 100 / 48 |
| Световая индикация | Черговий режим, режим «Пожежа» |
| Спосіб підключення до ППК | Дводротовий ШПС |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 0.095/30 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип повідомлень/оповіщень | Сигнал «ПОЖЕЖА» |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип сенсора | Фотоелектричний |
| Тип извещателя | Димовий |
Информация для заказа
- Цена: 286 ₴



