Сповіщувач пожежний димовий лінійний; двокомпонентний – з блоку приймача і блоку випромінювання; підключення до дводротового шлейфу сигналізації; дальність дії 10-100 м – налаштовується; чутливість відповідає оптичній щільності середовища 1.5±0.5 дБ; інерційність спрацьовування сповіщувача до 20 с; напруга живлення 10-30 В; струм споживання в черговому режимі 2 мА / в режимі «Пожежа» 8±1.6 мA; розміри 65 / 65 / 110 мм; вага 0.6 кг
Сповіщувач пожежний димовий лінійний Артон-ДЛ для підключення у дводротовий шлейф сигналізації. Двокомпонентний, складається з блоку приймача і блоку випромінювача. Дальність дії 10-100 м, з можливістю налаштування.
Застосування
Сповіщувач призначений для виявлення загорянь, що супроводжуються появою диму, у закритих приміщеннях великих розмірів. Використовується в тому числі у приміщеннях з оригінальною конфігурацією стель – церкви, театри, музеї.
Ключові властивості
- Двокомпонентний: блок приймача і блок випромінювача в однакових корпусах, розміщуються на протилежних сторонах території, що захищається.
- Сповіщувач призначений для роботи в дводротових постійнострумових шлейфах сигналізації з номінальною напругою 12 В або 24 В.
- Інтелектуальна мікропроцесорна обробка даних забезпечує краще виявлення різних типів пожеж на більш ранній стадії, включаючи «чорний дим», який важко визначається точковими сповіщувачами, і виключає хибні спрацювання.
- Індикація: по два червоних індикатора на кожному блоці, які відображають стани «Черговий режим», режим «Несправність» і режим «Пожежа».
- Кріплення: кутові і арочні кронштейни, також використовуються для механічного регулювання сповіщувачів.
- Металеві корпуси: забезпечують додатковий захист від хибних спрацювань.
- Перемикачі «Діапазон» і «Калібрування» на задній стороні приймача.
- 2 атенюатора використовуються для регулювання та перевірки чутливості – входять до комплекту поставки.
- Можливість чотиридротового підключення до ППКП через модуль МУШ-ДЛМ, який слід придбати окремо.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 0.6 |
| Вид | Пожежні сповіщувачі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 100 м |
| Дальність передачі сигналу | 10-100 |
| Диапазон рабочих температур | -30 °C ~ +55 |
| Питание | 10-30 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В, DC 12 В |
| Керування | Локальний доступ |
| Цвет | Белый |
| Комплект поставки | 2 атенюатора |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особенности | Двокомпонентний, Металевий корпус, Інтелектуальна мікропроцесорна обробка, Індикація, Налаштовувана дальність 10-100 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | 2-дротове |
| Робоча напруга | 10-30 |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 65 х 65 х 110 |
| Розміри, мм | 65 / 65 / 110 |
| Световая индикация | Черговий режим, режим «Пожежа», режим «Несправність» |
| Спосіб підключення до ППК | Дводротовий ШПС |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 2/9.6 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип извещателя | Димовий, Лінійний |
Информация для заказа
- Цена: 4 048 ₴


