
Сповіщувач пожежний димовий автономний Артон СПД-3.4 85dB (10-00091)
322 ₴
- В наличии
- Код: 10-00091
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сповіщувач пожежний димовий автономний з живленням від батареї 9 В типу «Крона»; робота від батареї мінімум 10 років; рівень гучності звукового сигналу на відстані 3 м 85 дБ; максимальна кількість сповіщувачів в системі 10; струм споживання в черговому режимі 20 мкА; світлова індикація чергового режиму, пожежної тривоги, несправності; розміри 100 / 48 мм; вага 0.2 кг
Сповіщувач пожежний димовий автономний Артон СПД-3.4. Рівень звукового тиску 85 дБ на 3 м. Живлення від батареї 9 В типу «Крона».
Застосування
Застосовується для виявлення загорянь в закритих приміщеннях різних будівель і споруд, що супроводжуються появою диму.
Ключові властивості та можливості
- Рівень гучності звукового сигналу «Пожежа» 85 дБ на відстані 3 м.
- Сигналізатор є знімним і взаємопоєднаним і тому може бути включений в локальну мережу пожежної сигналізації спільно з іншими аналогічними автономними пожежними сигналізаторами. Максимальна кількість сповіщувачів в системі 10.
- Оптична індикація чергового режиму роботи та режиму «Пожежа».
- Індикація розряду батарейки.
- Світлова та звукова індикація несправності.
- Контроль наявності батареї.
- Кнопка «Тест / Скидання».
- Живлення від батареї 9 В типу «Крона».
- Чутливість сигналізатора відповідає вимогам ДСТУ EN 14604.
- Можливість монтажу як на стелі, так і на стіні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 200 |
| Вид | Пожежні сповіщувачі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +55 |
| Питание | 1 x 6F22 |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Керування | Локальний доступ |
| Цвет | Белый |
| Максимальна гучність | 85 дБ |
| Максимальна кількість пристроїв, що підключаються | 10 |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особенности | знімний, взаємопоєднаний, індикація розряду батарейки, світлова та звукова індикація несправності, кнопка Тест/Скидання, монтаж на стелі і на стіні, робота від батареї мінімум 10 років, відповідність ДСТУ EN 14604 |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча напруга | 9 В «Крона» |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 100 х 100 х 48 |
| Розміри, мм | 100 / 48 |
| Световая индикация | Черговий режим, режим «Пожежа», режим «Несправність» |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип повідомлень/оповіщень | Світлова, Звукова, Індикація розряду батарейки |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Тип під'єднання | Бездротові |
| Тип извещателя | Автономний, Димовий |
Информация для заказа
- Цена: 322 ₴



