Розгалужувач Т-подібний для формування сигналу «несправностей» в 2-дротовому шлейфі; сумісність: ППК «АРТОН-02П», «АРТОН-04П », «АРТОН-08П », «АРТОН-16П», «АРТОН-32П»; напруга живлення 13-15 В; опір 2-дротового шлейфу 100 Ом; розміри 61 / 53 / 18 мм; вага 50 г
Розгалужувач Т-подібний Артон РТ-2 призначений для формування сигналу «несправностей» у дводротовому шлейфі пожежної сигналізації з Т-подібним відгалуженням.
Ключові властивості
- Може використовуватися з приладами приймально-контрольними «АРТОН-02П», «АРТОН-04П », «АРТОН-08П », «АРТОН-16П», «АРТОН-32П» за напруги 13-15 В в шлейфі.
- РТ-2 за рахунок Т-подібного відгалуження дозволяє зменшити обсяг проводового монтажу при збереженні контролю цілісності шлейфу пожежної сигналізації по всій його довжині, в тому числі і в Т-подібних відгалуженнях.
- РТ-2 забезпечує індикацію обривів в Т-подібних відгалуженнях індикаторами жовтого кольору і формує при цьому коротким замиканням шлейфу пожежної сигналізації сигнал «несправностей», який надходить на ППКП.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 50 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 13-15 В |
| Живлення пристрою | DC 13-15 В |
| Цвет | Белый |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Розміри | 61 / 53 / 18 мм |
| Розміри, мм | 61 / 53 / 18 |
| Спосіб підключення до ППК | Дводротовий ШПС |
| Тип устройства | Розгалужувач |
Информация для заказа
- Цена: 174 ₴



