Пульт дистанційного керування роботою приладів серії «Вектор». Напруга живлення 28 В; струм споживання 150 мА; розміри 336 / 230 / 113 мм; вага 3.5 кг
Пульт дистанційного керування Артон ПДУ-Вектор роботою приладів серії «Вектор» через інтерфейс RS485.
Застосування
Пульт призначений для дистанційного керування роботою приладів приймально-контрольних пожежних і управління серії «Вектор» (ППКПіУ).
Ключові властивості
- Керування ППКПіУ здійснюється за допомогою дротового зв'язку між пультом і основним блоком ППКПіУ через інтерфейс RS485.
- Представляє собою ППКП «Вектор-1», але з обмеженими функціями. До складу приладу входить тільки блок індикації та керування та вбудований модуль інтерфейсу RS485.
- Напруга живлення становить 28 В. максимальний струм споживання 150 мА.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 28 В |
| Живлення пристрою | DC 28 В |
| Цвет | Белый |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | Дротове |
| Розміри | 336 / 230 / 113 мм |
| Розміри, мм | 336 / 230 / 113 |
| Тип устройства | Пульт керування |
Информация для заказа
- Цена: 8 820 ₴



