
Пристрій ручного керування Артон РУПД-06 НР «Пуск насосу» синій (10-00076)
349 ₴
- В наличии
- Код: 10-00076
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пристрій ручного керування пожежогасінням з надписом «Пуск насосу»; нормально‐розімкнені контакти; з механічною фіксацією стану натиснення; макс. струм комутації 30 мА; напруга живлення 9-30 В; споживання в режимі «Увімкнено» 2-20 мА – керується резистором; внутрішній опір в режимі «Увімкнено» 500 Ом; зусилля, необхідне для натискання кнопки, 22.5±2.5 Н; розміри 102 / 102 / 38 мм; вага 120 г; колір пристрою синій, колір кнопки білий
Пристрій ручного керування Артон РУПД-06 НР з надписом «Пуск насосу». Нормально‐розімкнені контакти, з механічною фіксацією стану натиснення. Відповідає ДСТУ 4469-3: 205 і ТУ У 31.6-30150047-011:2008.
Застосування
Пристрій ручного керування пожежогасінням, димовидаленням та іншою автоматикою (РУПД) являє собою пристрій, призначений для ручного увімкнення режимів у приладах приймально-контрольних пожежних та керування та інших системах автоматики.
Ключові властивості
- РУПД з надписом «Пуск насосу» призначено для ручного керування пожежогасінням. Має нормально-розімкнені контакти.
- Пристрій розрахований на безперервну цілодобову роботу через дводротовий шлейф пожежної сигналізації (далі ШПС) з номінальною напругою живлення ШПС 12 В або 24 В.
- З механічною фіксацією стану натиснення – повернення в черговий стан за допомогою ключа.
- РУПД встановлюються у закритих приміщеннях будівель та споруд, призначені для експлуатації при температурі від -10 °C до +55 °C, відносної вологості 25-95 % (95 % при 35 °C) та тиску 86-106 Па.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 120 |
| Вид | Пожежні сповіщувачі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +55 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 24 В, DC 12 В |
| Керування | Локальний доступ |
| Цвет | Синий |
| Контакти реле | НР (NO) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особенности | Механічна фіксація стану натиснення |
| Підключення | Дротове |
| Робоча вологість | 25-95 % (95 % при 35 °C) |
| Робоча напруга | 9-30 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роз'єми підключення | дводротовий шлейф |
| Розміри | 102 х 102 х 38 |
| Розміри, мм | 102 / 102 / 38 |
| Ток потребления | 20 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Пристрій ручного керування пожежогасінням |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 349 ₴

