
ППКПО Артон Спектра-6 прилад приймально-контрольний пожежний на 6 шлейфів сигналізації (10-00063)
5 400 ₴
- Нет в наличии
- Код: 10-00063
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Прилад приймально-контрольний пожежний; 6 шлейфів пожежної сигналізації; 2-/4-дротове підключення шлейфів; підключення до 32-х пожежних сповіщувачів; 2 виходи на оповіщення; виходи «Пожежа», «Несправність»; вбудований GSM/GPRS комунікатор; можливість підключення акумуляторної батареї 12 В / 7 Аг (купується окремо); живлення 230 В; розміри 225 / 228 / 80 мм
Прилад приймально-контрольний пожежний ППКП Спектра-6 для контролю стану 6 шлейфів пожежної сигналізації, з можливістю 2-х або 4-х дротового підключення шлейфів сигналізації.
Застосування
Прилад пожежної сигналізації, використовується для забезпечення сучасної системи пожежної безпеки на малих та середніх об’єктах (магазини, офіси, банки, складські приміщення тощо), шляхом цілодобового контролю стану до 6-ти шлейфів сигналізації.
Ключові властивості та можливості
- 6 шлейфів сигналізації.
- 2- або 4-дротове включення шлейфів сигналізації.
- Підключення до 32-х пожежних сповіщувачів.
- 2 виходи на оповіщення.
- Виходи «Пожежа» та «Несправність».
- Вбудований GSM/GPRS комунікатор.
- Програмування з вбудованої клавіатури або комп’ютера.
- Розширений діапазон робочих температур від -10 °С до +55 °С, що дозволяє експлуатувати прилад в неопалювальних приміщеннях або металевих торговельних контейнерах.
- Вбудований зарядно-контрольний пристрій для акумуляторної батареї 12 В / 7 Аг. Акумуляторну батарею слід придбати окремо.
- Прилад відповідає всім вимогам і нормам ДСТУ EN 54-2, ДСТУ EN 54-4 і ДСТУ EN54-21 (Тип 1).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 230 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Цвет | Белый |
| Кількість сповіщувачів, що підключаються | 32 |
| Кількість сповіщувачів/датчиків, що підключаються | 32 |
| Кількість шлейфів сигналізації | 6 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | 2-дротове, 4-дротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 225 / 228 / 80 мм |
| Розміри, мм | 225 / 228 / 80 |
| Ток потребления | 140 мА |
| Тип устройства | ППКП |
Информация для заказа
- Цена: 5 400 ₴

