GSM-комунікатор для роботи в складі ППКПіУ серії «Вектор-1». Підтримка роботи з 2 SIM-картами; напруга живлення 12 В; максимальний струм споживання 250 мА; час технічної готовності 90 секунд; розміри 70 / 67 / 27 мм
Комунікатор Артон KM-GSM-Вектор-12 з блоком зв’язку – вбудований модуль, який працює в складі приладів приймально-контрольних пожежних і управління (ППКПіУ) серії «Вектор-1», призначений для передачі повідомлень на пульт пожежного спостереження (ПЦС) через мережі операторів мобільного радіозв'язку стандарту GSM 900/1800. Підтримує 2 SIM-карти. Номінальна напруга живлення 12 В.
Застосування
Комунікатор призначений для роботи у складі ППКП та передачі повідомлень на ППН мережами операторів мобільного радіозв'язку стандарту GSM900/1800. Авторизація в мережах операторів мобільного радіозв'язку здійснюється за допомогою SIM-карти.
Ключові властивості
- Робота через інтернет в GPRS-режимі.
- Передача всіх подій передбачених кодами Contact ID.
- Підтримка роботи з 2 SIM-картами.
- Напруга живлення 12 В.
- Максимальний струм споживання в черговому режимі роботи 80 мА, максимальний імпульсний струм споживання в режимі передачі 250 мА, середній струм споживання в режимі перелачі 90 мА.
- Час технічної готовності комунікатора 90 секунд.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет | Зелёный |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | Дротове |
| Розміри | 70 / 60 / 27 мм |
| Розміри, мм | 70 / 60 / 27 |
| Тип комунікатора | GSM |
| Тип устройства | Комунікатор |
Информация для заказа
- Цена: 4 048 ₴


