
База Артон Б103-03 для пожежних сповіщувачів СПД-3.2, СПД-3.3, СПТ-2Б (12В), СПТ-3Б (12В) (10-00010)
94 ₴
- В наличии
- Код: 10-00010
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
База для пожежних сповіщувачів СПД-3.2, СПД-3.3, СПТ-2Б (12В), СПТ-3Б (12В); 6 контактів – 4 плоских контакти, в тому числі 1 розривний, 2 гинтових; 4‐дротовий шлейф; живлення 12 В
База Артон Б103-02 шестиконтактна (4 плоских контакти, в тому числі 1 розривний, 2 гвинтових контакти), для підключення пожежних сповіщувачів СПД-3.2, СПД-3.3, СПТ-2Б (12В), СПТ-3Б (12В) до 4-дротового шлейфа сигналізації.
Ключові властивості
- Сумісніть: пожежні сповіщувачі димові СПД-3.2, тепло-димові СПД-3.3, теплові СПТ-2Б (12В), СПТ-3Б (12В).
- Чотиридротове підключення з можливістю монтажу допоміжних елементів і дротів за допомогою гвинтових контактів, і забезпеченням подачі сигналу «Несправність» на ППК.
- Наявність розривного контакту позбавляє від необхідності встановлення додаткового резистора в сповіщувачі. Конструкція розривного контакту відрізняється від звичайного нерозривного контакту з зовнішнім виглядом.
- Великий центральний отвір полегшує прокладання дротів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вид | Кріплення, кронштейни |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Керування | — |
| Количество контактов | 6 |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особенности | Розривний контакт, Великий центральний отвір, Чотиридротове підключення, Монтаж допоміжних елементів, Подача сигналу «Несправність» |
| Робоча напруга | 12 |
| Роз'єми підключення | 4 плоских контакти (в т.ч. 1 розривний), 2 гвинтових контакти |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | СПД-3.2, СПД-3.3, СПТ-2Б (12В), СПТ-3Б (12В) |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | База для сповіщувача |
| Тип під'єднання | Дротові |
Информация для заказа
- Цена: 94 ₴

