
Сповіщувач пожежний димовий Артон СПД-3.10 з базою Б01 (10-00165)
251 ₴
- В наличии
- Код: 10-00165
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пожежний димовий оптичний точковий сповіщувач з базою Б01; підключення до дводротового шлейфу сигналізації; база чотириконтактна; макс. струм споживання в черговому режимі 0.1 мА; індикація чергового режиму і режиму «Пожежа»; габаритні розміри 85 / 37 мм, вага 150 г
Сповіщувач пожежний димовий Артон СПД-3.10 з базою Б01 для підключення у дводротовий шлейф сигналізації. Відповідає вимогам ДСТУ EN54‐7.
Застосування
Сповіщувач СПД-3.10 призначений для виявлення загорянь, що супроводжуються появою диму, і передачі сигналу «Пожежа» на ППКП.
Ключові властивості
- Розрахований на безперервну цілодобову роботу з ППКП через дводротовий шлейф пожежної сигналізації з номінальною напругою живлення шлейфу 12 В або 24 В.
- Наявність у комплекті бази Б01 з чотирма контактами.
- Оптична індикація чергового режиму і режиму «Пожежа».
- Широкий діапазон напруги живлення від 10 до 30 В.
- Кнопка «Тест».
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 150 |
| Вид | Пожежні сповіщувачі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +55 |
| Питание | 10-30 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В, DC 12 В |
| Канали зв'язку | дводротовий шлейф |
| Керування | Локальний доступ |
| Цвет | Белый |
| Комплект поставки | Сповіщувач, база Б01 |
| Количество контактов | 4 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Особенности | Оптична індикація, Кнопка «Тест», База Б01 (4 контакти) |
| Підключення | 2-дротове |
| Робоча напруга | 10-30 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роз'єми підключення | 4 контакти |
| Розміри | 85 х 85 х 37 |
| Розміри, мм | 85 / 37 |
| Световая индикация | Черговий режим, режим «Пожежа» |
| Спосіб підключення до ППК | Дводротовий ШПС |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип повідомлень/оповіщень | Сигнал «ПОЖЕЖА» |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип извещателя | Димовий |
Информация для заказа
- Цена: 251 ₴



