Дводротовий оптичний димовий точковий сповіщувач; напруга живлення 10-30 В; індикація чергового режиму і режиму «Пожежа»; струм споживання у черговому режимі 0.09 мА / в режимі «Пожежа» 5-30 мА – встановлюється зовнішнім резистором; можливість підключення ЗПОС; робоча температура від -10 до +55 °С; розміри 95 / 46 мм; вага 200 г
Сповіщувач пожежний димовий Артон СПД-Кадет для підключення у дводротовий шлейф сигналізації. Відповідає вимогам ДСТУ EN54‐7.
Застосування
Сповіщувач СПД-Кадет призначений для виявлення загорянь, що супроводжуються появою диму, і передачі сигналу «Пожежа» на ППКП.
Ключові властивості
- Розрахований на безперервну цілодобову роботу з ППКП через дводротовий шлейф пожежної сигналізації зі зміною полярності з номінальною напругою живлення шлейфу 24 В.
- Висока стійкість до помилкових спрацювань.
- Спосіб формування вихідного сигналу – безконтактний.
- Оптична індикація чергового режиму і режиму «Пожежа».
- Широкий діапазон напруги живлення від 10 до 30 В.
- Можливість підключення зовнішнього пристрою оптичної сигналізації – ЗПОС.
- Можливість монтажу як на стелі, так і на стіні. Наявність декоративних кілець для монтажу на підвісних стелях – слід придбати окремо.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 200 |
| Вид | Пожежні сповіщувачі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +55 |
| Питание | 10-30 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В, DC 12 В |
| Керування | — |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Висока стійкість до помилкових спрацьовувань, Безконтактний спосіб формування вихідного сигналу, Оптична індикація чергового режиму і режиму «Пожежа», Можливість підключення ЗПОС, Монтаж на стелі та стіні |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | 2-дротове |
| Підключення ЗПОС | Да |
| Робоча напруга | 10-30 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Роз'єми підключення | 2-дротове |
| Розміри | 95×46 |
| Розміри, мм | 95 / 46 |
| Световая индикация | Черговий режим, режим «Пожежа» |
| Спосіб підключення до ППК | Дводротовий ШПС |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 0.09/30 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип повідомлень/оповіщень | Оптична індикація (черговий режим, режим «Пожежа») |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип извещателя | Димовий |
Информация для заказа
- Цена: 215 ₴



