
ППКПО Артон Спектра-6М прилад приймально-контрольний пожежний на 6 шлейфів сигналізації (10-00155)
5 220 ₴
- Нет в наличии
- Код: 10-00155
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Прилад приймально-контрольний пожежний з функцією охорони; 6 шлейфів сигналізації: 5 пожежної, 1 охоронної; 2-дротове підключення шлейфів; підключення до 10-ти пожежних сповіщувачів; 2 виходи на оповіщення; виходи «Пожежа», «Несправність»; вбудований GSM/GPRS комунікатор; можливість підключення акумуляторної батареї 12 В / 2.9 Аг (купується окремо); живлення 230 В; розміри 260 / 240 / 50 мм
Прилад приймально-контрольний пожежний з функцією охорони ППКП Спектра-6M для контролю стану 6 шлейфів сигналізації: 5 пожежних, 1 охоронної, з можливістю 2-дротового підключення шлейфів сигналізації.
Застосування
Прилад пожежної сигналізації з функціями охорони, використовується для забезпечення сучасної системи пожежної безпеки та контролю несанкціонованого проникнення на малих та середніх об’єктах (магазини, офіси, складські приміщення тощо), шляхом цілодобового контролю стану до 6-ти шлейфів сигналізації.
Ключові властивості та можливості
- 5 шлейфів пожежної сигналізації.
- 1 шлейф охоронної сигналізації.
- 2-дротове включення шлейфів сигналізації.
- Підключення до 10-ти пожежних сповіщувачів із сумарним струмом споживання не більше 1 мА.
- 2 виходи на оповіщення.
- Виходи «Пожежа» та «Несправність».
- Вбудований GSM/GPRS комунікатор.
- Програмування з вбудованої клавіатури або комп’ютера.
- Розширений діапазон робочих температур від -10 °С до +55 °С, що дозволяє експлуатувати прилад в неопалювальних приміщеннях або металевих торговельних контейнерах.
- Вбудований зарядно-контрольний пристрій для акумуляторної батареї 12 В / 2.9 Аг. Акумуляторну батарею слід придбати окремо.
- Прилад відповідає всім вимогам і нормам ДСТУ EN 54-2, ДСТУ EN 54-4 і ДСТУ EN54-21 (Тип 1).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 230 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Цвет | Белый |
| Кількість сповіщувачів, що підключаються | 10 |
| Кількість сповіщувачів/датчиків, що підключаються | 10 |
| Кількість шлейфів сигналізації | 6 (5 пожежних, 1 охоронний) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | 2-дротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 260 / 240 / 50 мм |
| Розміри, мм | 260 / 240 / 50 |
| Ток потребления | 220 мА |
| Тип устройства | ППКП |
Информация для заказа
- Цена: 5 220 ₴

