
Модуль узгодження шлейфів Артон МУШ-2М (10-00160)
413 ₴
- В наличии
- Код: 10-00160
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модуль для узгодження 2-дротового пожежного шлейфу сигналізації з пожежними та охоронно-пожежними ППК, що працюють з 4-дротовим шлейфом; 4-дротове підключення до ППК; вхідна напруга 10.2-13.8 В; вихідна напруга 9.7-13.6 В; струм споживання в черговому режимі 25 мА / в режимі «Тривога» 31 мА; струм короткого замикання в ланцюзі 2-дротового шлейфу 20 мА; опір 2-дротового шлейфу в черговому режимі 1.0±3 кОм / в режимі «Тривога» від 0 до 0.75 і вище 3.3 кОм; кількість пожежних сповіщувачів, підключених до 2-дротового шлейфу 32; розміри 65 / 55 / 20 мм; вага 50 г
Модуль узгодження шлейфів Артон МУШ-2М призначений для узгодження дводротового пожежного шлейфу сигналізації (ШС) з пожежними та охоронно-пожежними ППК , що працюють з чотиридротовим ШС. Один МУШ-2М підключається до одного шлейфу сигналізації в ППКП та максимум до 32 пожежних дводротових датчиків. Використовується для встановлення усередині приміщень.
Ключові властивості
- Контролює значення струму в ланцюзі дводротового ШС і залежно від його величини змінює стан вихідного ключа для передачі сповіщень «Черговий режим», «Тривога» на ППК.
- Забезпечує формування сигналу «Тривога» розривом ланцюга сигнального шлейфу чотиридротового ШС.
- Забезпечує оптичну індикацію стану «Тривога» індикатором червоного кольору у разі:
- обриву або короткого замикання в ланцюзі дводротового шлейфу;
- спрацюванні одного або декількох сповіщувачів;
- відсутності напруги живлення 12 В на модулі (оптичні індикатори вимкнені).
- Забезпечує оптичну індикацію чергового режиму роботи індикатором зеленого кольору.
- Забезпечує обмеження величини струму при виникненні короткого замикання в ланцюзі дводротового ШC.
- Дозволяє вимикати живлення дводротовому шлейфу за допомогою кнопки «СКИДАННЯ».
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вес | 50 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Оптична індикація, обмеження струму, кнопка «СКИДАННЯ» |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет | Белый |
| Кількість сповіщувачів, що підключаються | 32 |
| Кількість сповіщувачів/датчиків, що підключаються | 32 |
| Місце монтажу | Настінний |
| Об'єкт детекції | Дим |
| Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги | 25/31 мА |
| Протокол связи | Чотиридротовий ШПС |
| Підключення | 4-дротове |
| Рабочее напряжение | 10.2-13.8 В |
| Розміри | 65 х 55 х 20 мм |
| Розміри, мм | 65 / 55 / 20 |
| Сенсори | Пожежні дводротові датчики |
| Спосіб підключення до ППК | Чотиридротовий ШПС |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 25/31 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Сумісність із сигналізацією | ППК з чотиридротовим ШС |
| Тип | Дротові |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип устройства | Модуль узгодження шлейфів |
Информация для заказа
- Цена: 413 ₴

