
Бездротова внутрішня сирена Ajax HomeSiren чорна (26-00028)
2 179 ₴
- В наличии
- Код: 26-00028
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Звукова сирена, внутрішня; регулювання звукового сигналу: гучності – від 81 до 105 дБ, часу тривалості – від 3 до 180 сек; роз’єм для підключення зовнішнього світлодіода; дальність зв'язку з централлю до 2000 м; попередньо встановлені дві батареї CR123A; IP50; 75 / 76 / 27 мм
Бездротова внутрішня сирена Ajax HomeSiren біла звукова, з налаштованою гучністю сигналу тривоги 81-105 дБ і тривалістю 3-180 секунд, дальністю зв'язку з централлю до 2000 м.
Застосування
Сирена підходить виключно для встановлення всередині приміщень. Сповіщає про тривоги звуковим сигналом.
Ключові властивості та можливості
- Гучність і тривалість звукового сигналу сирени налаштовується: від 81 до 105 дБ, від 3 до 180 секунд.
- Роз'єм для підключення зовнішнього світлодіода – можна вивести за межі квартири/офісу для контролю стану охоронної системи.
- Сирена сповіщує про тривоги, затримки на вхід/вихід, зміну режиму охорони, відчинення дверей.
- Антисаботажні функції: аутентифікація для запобігання підміни пристрою у системі, сповіщення про глушіння і шифрування зв'язку, тампер на корпусі проти злому пристрою.
- Живлення від двох батарей CR123A (попередньо встановлені), строк роботи до 5 років.
Особливості встановлення і налаштування
Сирена Ajax HomeSiren призначена для внутрішнього монтажу. Сирена підключається та налаштовується за допомогою мобільного застосунку, а потім монтується на кріплення SmartBracket з комплекту.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 97 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дальність передачі | 2000 м |
| Класс защиты | IP50 |
| Цвет | Черный |
| Максимальна гучність | 105 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Протоколи | Jeweller |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча вологість | До 95% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 75 / 76 / 27 мм |
| Розміри, мм | 75 / 76 / 27 |
| Спосіб оповіщення | Звукове |
| Тип питания | CR123A – 2 шт. |
| Тип устройства | Сирена |
Информация для заказа
- Цена: 2 179 ₴




