
Бездротовий датчик відчинення DoorProtect Plus чорний Ajax з датчиком удару і нахилу (26-00009)
1 949 ₴
- В наличии
- Код: 26-00009
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тип сенсора - геркон, акселерометр; поріг спрацьовування: малий магніт - 1 см, великий магніт - 2 см, нахил — від 5°; дальність зв'язку з централлю до 1200 м; попередньо встановлена батарея CR123A; Ø 20 / 90 мм
Бездротовий датчик відчинення з датчиком удару і нахилу Ajax DoorProtect Plus чорний з дальністю зв'язку з централлю до 1200 м, з порогом спрацювання: малий магніт – до 1 см, великий магніт – до 2 см, нахил — від 5°.
Застосування
Призначений для виявлення перших ознак вторгнення у приміщення внаслідок злому дверей/вікон. Можна встановлювати навіть на мансардні вікна і залишати їх відчиненими, йдучи з дому.
Ключові властивості та можливості
- Виявляє відчинення вікна чи дверей за допомогою британського геркона hi-end, на який діє магнітне поле.
- Чутливий елемент датчика – акселерометр – фіксує зміну кута нахилу по вертикалі, сильні удари та вібрацію.
- Поріг спрацювання датчика: малий магніт – до 1 см, великий магніт – до 2 см, нахил — від 5°.
- Великий ресурс датчика – до 2000000 відчинень.
- Антисаботажні функції: аутентифікація для запобігання підміни пристрою у системі, сповіщення про глушіння і шифрування зв'язку, тампер на корпусі проти злому пристрою.
- Живлення від батареї CR123A (попередньо встановлена), строк роботи до 5 років.
Особливості встановлення і налаштування
Ajax DoorProtect Plus встановлюється на вікна або двері всередині приміщень та монтується на поверхню кріпленням SmartBracket з комплекту. Налаштовується за допомогою мобільного застосунку у декілька кліків.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 29 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дальність передачі | 1200 м |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Протоколи | Jeweller |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча вологість | ≤75% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | Ø20 / 90 мм |
| Розміри, мм | Ø20 / 90 |
| Тип датчика | Відчинення, Нахилу, Удару |
| Тип питания | CR123A – 1 шт. |
| Тип устройства | Датчик відчинення |
| Тип сенсора | Акселерометр, Геркон |
Информация для заказа
- Цена: 1 949 ₴




