
Бездротовий датчик розбиття скла Ajax GlassProtect білий (26-00025)
2 179 ₴
- В наличии
- Код: 26-00025
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Чутливий елемент: електретний мікрофон; дальність детектування до 9 м, кут виявлення 180°; дальність зв'язку з централлю до 1000 м; попередньо встановлена батарея CR123A; Ø 20 / 90 мм
Бездротовий датчик розбиття скла Ajax GlassProtect білий з дальністю зв'язку з централлю до 1000 м, дальністю виявлення звуку розбиття до 9 м.
Застосування
Призначений для контролю цілісності шибок вікон та дверей у квартирі, будинку, офісі, магазині та інших приміщеннях, та миттєво повідомляє власника і пульт охорони про ознаки незаконного вторгнення. Датчик Ajax GlassProtect виявляє розбиття скла за допомогою електретного мікрофона, що фіксує звук удару по склу та дзвін від його падіння.
Ключові властивості та можливості
- Датчик детектує високі та низькі частоти для якіснішої охорони та захисту від помилкових спрацьовувань при інших гучних звуках.
- Уловлює звуки розбиття скла до 9 метрів, кут виявлення – 180°.
- 3 рівні чутливості.
- Температурна компенсація – автоматично збільшує чи зменшує чутливість залежно від температури навколишнього середовища.
- Антисаботажні функції: аутентифікація для запобігання підміни пристрою у системі, сповіщення про глушіння і шифрування зв'язку, тампер на корпусі проти злому пристрою.
- Живлення від батареї CR123A (попередньо встановлена), строк роботи до 7 років.
Особливості встановлення і налаштування
Ajax GlassProtect – це внутрішній датчик охоронної сигналізації, який легко встановлюється накладним способом та монтується на поверхню смарт-кріпленням з комплекту без необхідності розбирання. Налаштовується за допомогою мобільного застосунку у декілька кліків.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Страна производитель | Украина |
| Рабочая частота | 868 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 30 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дальність передачі | 1000 м |
| Цвет | Белый |
| Кут виявлення | 180° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Протоколи | Jeweller |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча вологість | ≤75% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | Ø 20 / 90 мм |
| Розміри, мм | Ø 20 / 90 |
| Тип датчика | Розбиття |
| Тип питания | CR123A – 1 шт. |
| Тип устройства | Датчик розбиття скла |
| Тип сенсора | Електретний мікрофон (акустичний) |
Информация для заказа
- Цена: 2 179 ₴




