
Бездротовий датчик руху «штора» Ajax MotionProtect Curtain чорний (26-00065)
2 599 ₴
- В наличии
- Код: 26-00065
Бездротовий датчик руху типу штора Ajax MotionProtect Curtain чорний з вузьким кутом огляду, з імунітетом до тварин, дальністю зв'язку з централлю до 1700 м, дальністю виявлення руху до 15 м.
Застосування
Датчик руху фіксує вторгнення, виявляючи рух людини у приміщенні за допомогою двох інфрачервоних (PIR) сенсорів. Завдяки вузькому куту огляду та регульованій дальності виявлення може встановлюватися у будинку, захичаючи його периметр, у квартирі з тваринами, у музеях та на виставках тощо.
Ключові властивості та можливості
- Наявність двох сенсорів підвищує рівень безпеки та виявляє спроби вторгнення незалежно від швидкості руху – біжить зловмисник чи крадеться.
- З імунітетом до тварин.
- Дальність виявлення руху налаштовується від 6 до 15 м, кути виявлення 6° за горизонталлю, 90° за вертикаллю.
- 3 рівні чутливості.
- Температурна компенсація – автоматично збільшує чи зменшує чутливість залежно від температури навколишнього середовища.
- Антисаботажні функції: аутентифікація для запобігання підміни пристрою у системі, сповіщення про глушіння і шифрування зв'язку, тампер на корпусі проти злому пристрою.
- Живлення від батареї CR123A (попередньо встановлена), строк роботи до 3 років.
Особливості встановлення і налаштування
Датчик руху Ajax MotionProtect Curtain призначений для внутрішнього монтажу, рекомендована висота встановлення – 2.4 м. Датчик підключається та налаштовується за допомогою мобільного застосунку, а потім монтується на кріплення SmartBracket з комплекту. Також можливо встановити датчик на кронштейн з набору.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Імунітет до тварин | Да |
| Вес | 118 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 1700 м |
| Класс защиты | IP54 |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Протоколи | Jeweller |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча вологість | До 95% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 134 / 44 / 34 мм |
| Розміри, мм | 134 / 44 / 34 |
| Тип датчика | Датчик-штора, Руху |
| Тип питания | CR123A – 1 шт. |
| Тип устройства | Датчик руху |
| Тип сенсора | IЧ (PIR) |
- Цена: 2 599 ₴




