
Бездротовий датчик руху Ajax MotionProtect Plus білий з мікрохвильовим сенсором (26-00069)
3 049 ₴
- В наличии
- Код: 26-00069
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сенсори ІЧ + мікрохвильовий; дальність детектування до 12 м, кути виявлення 88.5° за горизонталлю, 80° за вертикаллю; імунітет до тварин зростом до 50 см / вагою до 20 кг; дальність зв'язку з централлю до 1200 м; попередньо встановлена батарея CR123A; 110 / 65 / 55 мм
Бездротовий датчик руху з мікрохвильовим сенсором Ajax MotionProtect Plus білий з імунітетом до тварин, дальністю зв'язку з централлю до 1200 м, дальністю виявлення руху до 12 м.
Застосування
Датчик руху фіксує вторгнення, виявляючи рух людини у приміщенні за допомогою інфрачервоного (PIR) і мікрохвильового сенсора. Встановлюється у приміщеннях з кондиціонерами, коминами, а також там, де є можливість засвічень і відблисків.
Ключові властивості та можливості
- Наявність додаткового мікрохвильового сенсору усуває хибні спрацьовування через складні перешкоди – протяги, рух штор і жалюзей, відблиски і засвічення.
- З імунітетом до тварин зростом до 50 см / вагою до 20 кг.
- Дальність виявлення руху до 12 м, кути виявлення 88.5° за горизонталлю, 80° за вертикаллю.
- 3 рівні чутливості.
- Температурна компенсація – автоматично збільшує чи зменшує чутливість залежно від температури навколишнього середовища.
- Антисаботажні функції: аутентифікація для запобігання підміни пристрою у системі, сповіщення про глушіння і шифрування зв'язку, тампер на корпусі проти злому пристрою.
- Живлення від батареї CR123A (попередньо встановлена), строк роботи до 5 років.
Особливості встановлення і налаштування
Датчик руху Ajax MotionProtect Plus призначений для внутрішнього монтажу, рекомендована висота встановлення – 2.4 м. Датчик підключається та налаштовується за допомогою мобільного застосунку, а потім монтується на кріплення SmartBracket з комплекту.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Імунітет до тварин | Да |
| Вес | 96 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 1200 м |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Протоколи | Jeweller |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча вологість | ≤75% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 110 / 65 / 50 мм |
| Розміри, мм | 110 / 65 / 50 |
| Тип датчика | Руху |
| Тип питания | CR123A – 1 шт. |
| Тип устройства | Датчик руху |
| Тип сенсора | ІЧ (PIR), Мікрохвильовий |
Информация для заказа
- Цена: 3 049 ₴




