
Бездротовий вуличний датчик руху з камерою Ajax MotionCam Outdoor білий (26-00059)
8 799 ₴
- В наличии
- Код: 26-00059
Бездротовий вуличний датчик руху Ajax MotionCam Outdoor білий, що знімає фото за тривогою, з імунітетом до тварин, дальністю зв'язку з централлю до 1700 м, дальністю виявлення руху до 15 м.
Застосування
Датчик руху фіксує вторгнення на територію, виявляючи рух людини за допомогою інфрачервоного (PIR) сенсора, та надсилає серію знімків власнику для підтвердження тривоги. Датчик можливо використовувати на вулиці завдяки широкому діапазону робочих температур від –25°С до +60°С, спеціальному навісу для захисту сенсорів від негоди, системи антимаскування, класу захисту корпусу IP55.
Ключові властивості та можливості
- Підтримка протоколу Wings та фотоверифікація: коли датчик MotionCam Outdoor детектує рух на території під охороною, він надсилає у застосунок анімовану серію фотографій для підтвердження тривог, що підвищує безпеку та зменшує кількість хибних спрацьовувань.
- ІЧ-підсвічування дозволяє робити знімки у темряві.
- Інтелектуальна система антимаскування, що працює цілодобово, швидко виявляє спроби виведення датчика з ладу – наявність перешкоди перед лінзою, зафарбовування або заклеювання лінзи чи передньої панелі пристрою.
- З імунітетом до тварин зростом до 80 см.
- Дальність виявлення руху налаштовується від 3 до 15 м, кути виявлення 90° за горизонталлю, 80° за вертикаллю.
- 3 рівні чутливості.
- Фільтрація хибних тривог, спричинених рухом, за допомогою програмного алгоритму SmartDetect.
- Температурна компенсація – автоматично збільшує чи зменшує чутливість залежно від температури навколишнього середовища.
- Антисаботажні функції: аутентифікація для запобігання підміни пристрою у системі, сповіщення про глушіння і шифрування зв'язку, виявлення відсутності зв'язку за 36 секунд, тампер на корпусі проти злому пристрою.
- Живлення від чотирьох батарей CR123A (попередньо встановлені), строк роботи до 3 років.
Особливості встановлення і налаштування
Датчик руху Ajax MotionCam Outdoor призначений для зовнішнього або внутрішнього монтажу, рекомендована висота встановлення – 0.8-1.3 м. Датчик підключається та налаштовується за допомогою мобільного застосунку, а потім монтується на кріплення SmartBracket з комплекту.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Імунітет до тварин | Да |
| Вес | 470 г |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 1700 м |
| Класс защиты | IP55 |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Протоколи | Jeweller, Wings |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча вологість | До 95% |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 206 / 108 / 93 мм |
| Розміри, мм | 206 / 108 / 93 |
| Тип датчика | Руху |
| Тип питания | CR123A – 2 шт. |
| Тип устройства | Датчик руху з камерою |
| Тип сенсора | ІЧ (PIR) |
| Фотоверифікація | За тривогою |
- Цена: 8 799 ₴




