
Бездротовий вуличний датчик руху Ajax MotionProtect Outdoor білий (26-00067)
6 099 ₴
- В наличии
- Код: 26-00067
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вуличне встановлення; 2 ІЧ-сенсора; дальність детектування налаштовується 3-15 м, кут виявлення 90° за горизонталлю; імунітет до тварин зростом до 80 см; дальність зв'язку з централлю до 1700 м; попередньо встановлені батареї 2*CR123A / 5-28 В від мережі; IP55; 183 / 70 / 65 мм
Бездротовий вуличний датчик руху Ajax MotionProtect Outdoor білий з системою антимаскування, імунітетом до тварин, дальністю зв'язку з централлю до 1700 м, дальністю виявлення руху до 15 м.
Застосування
Датчик руху фіксує вторгнення на територію, що охороняється, і підходить для встановлення на вулиці завдяки двом інфрачервоним (PIR) сенсорам, двоетапному алгоритму аналізу сигналів для захисту від хибних тривог та системі антимаскування.
Ключові властивості та можливості
- Наявність двох ІЧ-сенсорів та двоетапного (кореляційний і спектральний) алгоритму аналізу сигналів тривоги LISA захищає від хибних спрацьовувань.
- Інтелектуальна система антимаскування, що працює цілодобово, швидко виявляє спроби виведення датчика з ладу – наявність перешкоди перед лінзою, зафарбовування або заклеювання лінзи чи передньої панелі пристрою.
- З імунітетом до тварин зростом до 80 см.
- Дальність виявлення руху налаштовується від 3 до 15 м, кут виявлення 90° за горизонталлю.
- 3 рівні чутливості.
- Температурна компенсація – автоматично збільшує чи зменшує чутливість залежно від температури навколишнього середовища.
- Антисаботажні функції: аутентифікація для запобігання підміни пристрою у системі, сповіщення про глушіння і шифрування зв'язку, тампер на корпусі проти злому пристрою.
- Живлення від двох батарей CR123A (попередньо встановлені), строк роботи до 5 років.
Особливості встановлення і налаштування
Датчик руху Ajax MotionProtect Outdoor призначений для зовнішнього або внутрішнього монтажу, рекомендована висота встановлення – 0.8-1.3 м. Датчик підключається та налаштовується за допомогою мобільного застосунку, а потім монтується на кріплення SmartBracket з комплекту.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Імунітет до тварин | Да |
| Вес | 322 г |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 1700 м |
| Класс защиты | IP55 |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Протоколи | Jeweller |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча вологість | До 95% |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 183 / 70 / 65 мм |
| Розміри, мм | 183 / 70 / 65 |
| Тип датчика | Руху |
| Тип питания | CR123A – 2 шт. |
| Тип устройства | Датчик руху |
| Тип сенсора | ІЧ (PIR) |
Информация для заказа
- Цена: 6 099 ₴




