Розгалужувач сигналу HDMI на чотири монітори; максимальна роздільна здатність 4K/30Hz (підтримка 3D); версія HDMI 1.4b; швидкість передавання інформації 3.2 Гбіт/с (320 МГц); живлення DC5V/2000mA; розміри 178 / 66 / 20 мм
Розгалужувач сигналу HDMI на чотири монітори.
Ключові властивості
- Максимальна роздільна здатність: 4K/30Hz (підтримка 3D).
- Версія HDMI: 1.4b.
- Швидкість передавання інформації: 3.2 Гбіт/с (320 МГц).
- Живлення: DC 5 В/2000 мА.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Trinix |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | DC 5 В |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Цвет | Чёрный |
| Розміри | 178 / 66 / 20 мм |
| Розміри, мм | 178 / 66 / 20 |
| Тип устройства | Розгалужувач |
| Тип сигнала | HDMI |
Информация для заказа
- Цена: 968 ₴


