Приймач-подовжувач відеосигналу HDMI 1080p/60Hz. Призначений для приймання від передавача (7043S) HDMI-сигналу одним кабелем вита пара САТ5е/CAT6 до 120 м. Підтримка ІЧ. В комплекті 1 БП (DC5V/1A), приймач ІЧ. Підключення через Ethernet повторювач дозволяє збільшити відстань до 240 м. Робоча температура -40°C - +75°C. Розмір 105 / 75 / 25 мм
Приймач-подовжувач відеосигналу Dtech DT-7043R Receiver з підтримкою 1080p/60Hz. Призначений для приймання від передавача (7043S) HDMI-сигналу одним кабелем вита пара САТ5е/CAT6 до 120 м.
Застосування
Приймач відеосигналу HDMI широко використовується у комп'ютерних навчальних системах, під час відеоконференцій, на виставках, у домашніх кінотеатрах тощо, коли необхідно подовжити дальність передачі мультимедійних сигналів.
Ключові властивості
- Приймає аудіо та відеосигнали HDMI на відстань до 120 м за допомогою кабелю вита пара САТ5е/CAT6.
- Роздільна здатність HD-відеосигналу може досягати 1080P@60 Гц, зворотну сумісність із кількома роздільними здатностями.
- Завдяки вбудованій системі автоматичного балансування зображення є плавним, чітким і стабільним.
- В комплекті 1 БП (DC5V/1A), приймач ІЧ та кронштейн для встановлення.
- Має посилення сигналу 3 дБ та попередню компенсацію для забезпечення справжнього відновлення сигналу з високою роздільною здатністю.
- Його можна каскадувати та посилювати за допомогою релейних пристроїв, таких як комутатори/маршрутизатори, щоб досягти розширення на 240 метрів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DITECH |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | 5 В |
| Тип устройства | Подовжувач сигналу |
| Цвет | Серебряный |
| Материал корпуса | Металл |
| Рабочая температура | -40°С ~ +75°С |
| Розміри, мм | 105 / 75 / 25 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Тип сигнала | HDMI |
| Розміри | 105 / 75 / 25 мм |
| Дальність передачі | 120 м |
| Бренд | Dtech |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
Информация для заказа
- Цена: 2 871 ₴








