
Блок живлення Mustang Energy PS-1205 12V/5A (43-00019)
531 ₴
- В наличии
- Код: 43-00019
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Імпульсний блок живлення; номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм 5 А; вхідна напруга 155-265 В, 50-60 Гц; пластиковий корпус; довжина шнура 12 В – 110 см, 220 В – 40 см; розміри 110 / 50 / 30 мм
Імпульсний блок живлення Mustang Energy PS-1205, вихідна напруга 12 В, вихідний струм 5 А.
Ключові властивості
- Імпульсний стабілізований блок живлення.
- Вхідна напруга 155-265 В, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 12 В.
- Вихідний струм 5 А.
- Захист від короткого замикання, перевантаження.
- Пластиковий корпус.
- Довжина шнура 12 В - 110 см, 220 В - 40 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mustang Energy |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходной ток | 5 А |
| Входное напряжение | AC 155-265 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина кабеля | 12 В - 110 см, 220 В - 40 |
| Дополнительно | Захист від короткого замикання, перевантаження |
| Діапазон вхідної напруги | 155-265 |
| Живлення материнської плати | — |
| Цвет | Черный |
| Кількість SATA роз'ємів | — |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | — |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | Немає |
| Максимальный уровень шума | — |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особливі властивості | — |
| Мощность | 60 |
| Підтримка 80 PLUS | — |
| Роз'єм живлення процесора | — |
| Розміри | 110 / 50 / 30 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 110 х 50 х 30 |
| Розміри, вага | 110 х 50 х 30 |
| Розміри, мм | 110 / 50 / 30 |
| Система охлаждения | — |
| Технології захисту | Захист від короткого замикання (SCP), Захист від перевантаження (OLP) |
| Тип | Внешний |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження |
| Тип устройства | Блок живлення |
| Форм-фактор БЖ | — |
Информация для заказа
- Цена: 531 ₴


