
Блок живлення Mustang Energy PS-1210PB 12V/10A (43-00021)
756 ₴
- В наличии
- Код: 43-00021
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Імпульсний блок живлення на 2 канали навантаження; номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм 10 А; регулювання вихідної напруги; вхідна напруга 155-265 В, 50-60 Гц; світлова індикація; металевий перфорований корпус; розміри 200 / 100 / 43 мм
Блок живлення імпульсний Mustang Energy PS-1210PB, 2 канали навантаження, вхідна напруга 150-265 В, вихідна напруга 12 В, вихідний струм 10 А. Металевий перфорований корпус.
Застосування
Імпульсний блок живлення внутрішньої експлуатації використовується для камер відеоспостереження, обладнання систем сигналізації та контролю доступу.
Ключові властивості
- Блок живлення забезпечує підключеному обладнанню подачу напруги в DC 12 В при максимальному навантаженні до 10 А.
- Вхідна напруга становить 150-265 В, 50/60 Гц.
- Для підключення до електромережі використовується клемна колодка.
- Завдяки наявності захисту від короткого замикання і перевантажень блок підвищує працездатність системи, в якій він використовується.
- Регулювання вихідної напруги.
- Світлова індикація.
- Виконаний у металевому перфорованому корпусі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mustang Energy |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходной ток | 10 А |
| Входное напряжение | AC 155-265 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительно | Регулювання вихідної напруги, Світлова індикація, Металевий перфорований корпус, 2 канали навантаження |
| Діапазон вхідної напруги | 155-265 |
| Живлення материнської плати | — |
| Цвет | Серый |
| Кількість SATA роз'ємів | — |
| Кількість каналів навантаження | 2 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | — |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | Немає |
| Максимальный уровень шума | — |
| Максимальні навантаження | 10 |
| Материал корпуса | Металл |
| Особливі властивості | Підсвітка |
| Мощность | 120 |
| Підтримка 80 PLUS | — |
| Роз'єм живлення процесора | — |
| Розміри | 200 / 100 / 43 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 200 х 100 х 43 |
| Розміри, вага | 200 х 100 х 43 |
| Розміри, мм | 200 / 100 / 43 |
| Система охлаждения | Пасивна |
| Технології захисту | Захист від короткого замикання (SCP), Захист від перевантаження (OLP) |
| Тип | — |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип виконання | Металевий перфорований корпус |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження |
| Тип устройства | Блок живлення |
| Форм-фактор БЖ | — |
Информация для заказа
- Цена: 756 ₴







