
Блок живлення Mustang Energy PS-1201-L 12V/0.7A (43-00015)
96 ₴
- В наличии
- Код: 43-00015
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Імпульсний блок живлення; номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм 0.7 А; вхідна напруга 155-265 В, 50-60 Гц; світлова індикація; пластиковий корпус; довжина шнура 12 В - 80 см, 220 В - 45 см; розміри 85 / 50 / 33 мм
Імпульсний блок живлення Mustang Energy PS-1201-L, вихідна напруга 12 В, вихідний струм 0.7 А.
Ключові властивості
- Імпульсний стабілізований блок живлення.
- Вхідна напруга 155-265 В, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 12 В.
- Вихідний струм 0.7 А.
- Захист від короткого замикання, перевантаження.
- Світлова індикація.
- Пластиковий корпус.
- Довжина шнура 12 В - 80 см, 220 В - 45 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mustang Energy |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Зарядні пристрої |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Вихідний роз'єм | — |
| Выходной ток | 0.7 |
| Входное напряжение | AC 155-265 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Захист від короткого замикання, захист від перевантаження, світлова індикація, довжина шнура 12 В - 80 см; 220 В - 45 |
| Питание | Сеть |
| Цвет | Black |
| Количество USB-портов | — |
| Кількість заряджуваних пристроїв | 1 |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Максимальная мощность | 8 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | — |
| Розміри | 85 / 50 / 33 мм |
| Розміри, мм | 85 / 50 / 33 |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип защиты | Від короткого замикання |
| Тип устройства | Блок живлення |
| Швидке заряджання | — |
Информация для заказа
- Цена: 96 ₴


