
Блок живлення Mustang Energy PS-1215PB 12V/15A (43-00022)
906 ₴
- В наличии
- Код: 43-00022
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Імпульсний блок живлення на 2 канали навантаження; номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм 15 А; регулювання вихідної напруги; вхідна напруга 155-265 В, 50-60 Гц; світлова індикація; металевий перфорований корпус; розміри 200 / 100 / 43 мм
Блок живлення імпульсний Mustang Energy PS-1215PB, 2 канали навантаження, вхідна напруга 150-265 В, вихідна напруга 12 В, вихідний струм 15 А. Металевий перфорований корпус.
Застосування
Імпульсний блок живлення внутрішньої експлуатації використовується для камер відеоспостереження, обладнання систем сигналізації та контролю доступу.
Ключові властивості
- Блок живлення забезпечує підключеному обладнанню подачу напруги в DC 12 В при максимальному навантаженні до 15 А.
- Вхідна напруга становить 150-265 В, 50/60 Гц.
- Для підключення до електромережі використовується клемна колодка.
- Завдяки наявності захисту від короткого замикання і перевантажень блок підвищує працездатність системи, в якій він використовується.
- Регулювання вихідної напруги.
- Світлова індикація.
- Виконаний у металевому перфорованому корпусі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mustang Energy |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходной ток | 15 А |
| Входное напряжение | AC 155-265 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Регулювання вихідної напруги, світлова індикація |
| Цвет | Серый |
| Кількість каналів навантаження | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность | 180 |
| Розміри | 200 / 100 / 43 мм |
| Розміри, мм | 200 / 100 / 43 |
| Тип | Внешний |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип виконання | Металевий перфорований корпус |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження |
| Тип устройства | Блок живлення |
Информация для заказа
- Цена: 906 ₴







