Портативний спостережний тепловізійний монокуляр Taipan оснащений інфрачервоним детектором 384х288 і дисплеєм LCOS 1280х960. Він підтримує функції спостереження, відстеження цілей з найвищою температурою, вимірювання відстані, точки доступу Wi-Fi тощо. Високочутливий вбудований термодетектор забезпечує чітке зображення навіть у повній темряві. Монокуляр в основному застосовується для таких сценаріїв, як патрулювання, пошук та порятунок, боротьба з контрабандою, захоплення злочинців, походи, подорожі, полювання тощо. Портативний спостережний тепловізійний монокуляр Taipan оснащений інфрачервоним детектором 384х288 і дисплеєм LCOS 1280х960. Він підтримує функції спостереження, відстеження цілей з найвищою температурою, вимірювання відстані, точки доступу Wi-Fi тощо. Високочутливий вбудований термодетектор забезпечує чітке зображення навіть у повній темряві. Монокуляр в основному застосовується для таких сценаріїв, як патрулювання, пошук та порятунок, боротьба з контрабандою, захоплення злочинців, походи, подорожі, полювання тощо.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AGM |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | USB Type-C |
| Апертура (Thermal) | F1.0 |
| Вес | 290 г |
| Відображення ємності акумулятора | Підтримує |
| Відстань до цілі | 708 м |
| Відстань спостереження | 708 м |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дисплей / роздільна здатність | 1280×960, 0.4", LCOS |
| Питание | 5 В DC/2 A, 1.5 Вт |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути огляду (Thermal) | 17.5° × 13.1° |
| Локальне сховище | 8 ГБ |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 384x288 |
| Матриця (Thermal) | 12 мкм VOx неохолоджуваної решітки фокальної площини |
| Особливості моделі | спостереження самої гарячої точки; знімок екрана |
| Палітра | Fusion, Red hot , White hot , Black hot |
| Поліпшення зображення | адаптивний AGC, DDE, 3D DNR |
| Підтримка Wi-Fi | Підтримує hotspot |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 158 × 61 × 57 мм |
| Розміри, мм | 158 × 61 × 57 |
| Спектральний діапазон | від 8 до 14 мкм |
| Теплова чутливість (NETD) | <35 mk (@25°C), F#=1.0 |
| Тип питания | Вбудована перезаряджаєма літієва батарея |
| Тип устройства | Тепловізійний монокуляр |
| Фокусна відстань (Thermal) | 15 мм |
| Цифровий зум | 2x, 4x, 8x |
| Время работы от батареи | до 7.5 годин |
Информация для заказа
- Цена: 44 220 ₴



