Портативний спостережний тепловізійний монокуляр Taipan TM15-256 оснащений інфрачервоним детектором 256×192 та дисплеєм LCOS 720×540. Він підтримує функції спостереження, відстеження цілей з найвищою температурою, вимірювання відстані, точки доступу Wi-Fi тощо. Високочутливий вбудований термодетектор забезпечує чітке зображення навіть у повній темряві. Монокуляр в основному застосовується для таких сценаріїв, як патрулювання, правоохоронні органи, пошук та порятунок, захоплення злочинців, походи, подорожі, полювання тощо. Портативний спостережний тепловізійний монокуляр Taipan TM15-256 оснащений інфрачервоним детектором 256×192 та дисплеєм LCOS 720×540. Він підтримує функції спостереження, відстеження цілей з найвищою температурою, вимірювання відстані, точки доступу Wi-Fi тощо. Високочутливий вбудований термодетектор забезпечує чітке зображення навіть у повній темряві. Монокуляр в основному застосовується для таких сценаріїв, як патрулювання, правоохоронні органи, пошук та порятунок, захоплення злочинців, походи, подорожі, полювання тощо.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AGM |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | USB Type-C |
| Апертура (Thermal) | F1.0 |
| Бренд | AGM |
| Вес | 280 г |
| Відстань до цілі | 708 м |
| Відстань спостереження | 708 м |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дисплей / роздільна здатність | 720×540, 0.2", LCOS |
| Питание | 5 В DC/2 A, 1.5 Вт |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути огляду (Thermal) | 11.69° × 8.78° |
| Локальне сховище | 8 ГБ |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 256x192 |
| Матриця (Thermal) | 12 мкм VOx неохолоджуваної решітки фокальної площини |
| Особливості моделі | спостереження самої гарячої точки; знімок екрана |
| Палітра | Black hot , White hot , Red hot , Fusion |
| Поліпшення зображення | адаптивний AGC, DDE, 3D DNR |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підтримка Wi-Fi | Підтримує hotspot |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 158 × 61 × 57 мм |
| Розміри, мм | 158 × 61 × 57 |
| Спектральний діапазон | від 8 до 14 мкм |
| Тип питания | Вбудована перезаряджаєма літієва батарея |
| Тип устройства | Тепловізійний монокуляр |
| Фокусна відстань (Thermal) | 15 мм |
| Цифровий зум | 1x, 2x, 4x, 8x |
| Время работы от батареи | до 8 годин |
Информация для заказа
- Цена: 30 745 ₴





