Портативний тепловізійний та оптичний двоспектральний монокуляр AGM Fuzion LRF оснащений високочутливим тепловим детектором 12 мкм, оптичним детектором наднизького освітлення, OLED-дисплеєм 1024×768 та окуляром з великим полем зору. Пристрій може швидко виявляти приховані об'єкти навіть в екстремальних умовах, таких як дим, туман, дощ, сніг тощо. Його можна широко застосовувати в сценаріях, включаючи патрулювання, пошук і порятунок і затримання підозрюваних. Завдяки своїй водонепроникності пристрій добре працює навіть у суворих погодних умовах та у складних умовах. Зручний інтерфейс Fuzion LRF, зручні та ергономічні елементи управління роблять використання та застосування неймовірно простими. Монокуляр пропонує три різні варіанти перегляду зображення: тепловізійне, видиме світло та злиття, які можна легко адаптувати залежно від різних умов навколишнього середовища. Цей високотехнологічний монокуляр оснащений лазерним далекоміром для вимірювання відстані до цілі. У Fuzion LRF використовується одна літієва батарея, що перезаряджається 18650, що забезпечує до 5 годин роботи. Крім того, для збільшення часу роботи можна використовувати зовнішнє джерело живлення. Портативний тепловізійний та оптичний двоспектральний монокуляр AGM Fuzion LRF оснащений високочутливим тепловим детектором 12 мкм, оптичним детектором наднизького освітлення, OLED-дисплеєм 1024×768 та окуляром з великим полем зору. Пристрій може швидко виявляти приховані об'єкти навіть в екстремальних умовах, таких як дим, туман, дощ, сніг тощо. Його можна широко застосовувати в сценаріях, включаючи патрулювання, пошук і порятунок і затримання підозрюваних. Завдяки своїй водонепроникності пристрій добре працює навіть у суворих погодних умовах та у складних умовах. Зручний інтерфейс Fuzion LRF, зручні та ергономічні елементи управління роблять використання та застосування неймовірно простими. Монокуляр пропонує три різні варіанти перегляду зображення: тепловізійне, видиме світло та злиття, які можна легко адаптувати залежно від різних умов навколишнього середовища. Цей високотехнологічний монокуляр оснащений лазерним далекоміром для вимірювання відстані до цілі. У Fuzion LRF використовується одна літієва батарея, що перезаряджається 18650, що забезпечує до 5 годин роботи. Крім того, для збільшення часу роботи можна використовувати зовнішнє джерело живлення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AGM |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | USB Type-C |
| Апертура (Thermal) | F1.0 |
| Бренд | AGM |
| Вес | 510 г |
| Відстань до цілі | 1653 м |
| Відстань спостереження | 1653 м |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дисплей / роздільна здатність | 1024x768, 0.39" |
| Питание | 5 В DC/2 A |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея, DC 5 В |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути огляду (Thermal) | 7.5° × 5.7° |
| Лазерний далекомір | 600 м, точність ±1 м |
| Локальне сховище | 16 Гб EMMC |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 384x288 |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Матриця (Thermal) | 12 мкм VOx неохолоджуваної решітки фокальної площини |
| Особливості моделі | спостереження за гарячою точкою; знімок зображення |
| Палітра | Black hot , White hot , Red hot , Fusion , Visible , Fusion Image |
| Підтримка Wi-Fi | Підтримує hotspot |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність камери | 1960x1200 |
| Розміри | 158 × 61 × 57 мм |
| Розміри, мм | 158 × 61 × 57 |
| Спектральний діапазон | від 8 до 14 мкм |
| Тип питания | Батарея 18650 |
| Тип устройства | Тепловізійний монокуляр |
| Фокусное расстояние | 22 мм |
| Фокусна відстань (Thermal) | 35 мм |
| Цифровий зум | 1x, 2x, 4x, 8x |
| Время работы от батареи | до 3 годин з WiFi і CVBS, до 5 годин без |
Информация для заказа
- Цена: 77 185 ₴






