Роздільна здатність 160 × 120 (теплова) і 8 Мп (оптична), DDE, 3D DNR та адаптивна АРУ, 3,5-дюймовий сенсорний РК-дисплей з роздільною здатністю 640 × 480, до п'яти годин безперервної роботи. Ручний детектор DS-2TP21-6AVF/W є одним із найдоступніших професійних засобів вимірювання температури. Він активно застосовується зокрема приватними компаніями. Торговими мережами, офісними центрами і не тільки. Термографа такого рівня достатньо, щоб протягом 5 годин здійснювати замір у співробітників або відвідувачів без підключення до заряджання. Дисплей та просте управління дозволяють розібратися в алгоритмі роботи навіть недосвідчених людей. Наявність DS-2TP21-6AVF/W дає можливість охороні повністю контролювати стан прохожих та виявляти осіб із підвищеною температурою для безпеки оточуючих.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| MRAD | 2.74 мрад |
| Интерфейсы | USB Type-C |
| Апертура (Thermal) | F1.1 |
| Вес | 653 г |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дисплей / роздільна здатність | 3.5" сенсорний LCD-екран з роздільною здатністю 640 × 480 |
| Питание | 5 У |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея |
| Запис Snapshot | Тепловізійне / оптичне / двухспектральное суміщення |
| Запись видео | Тепловізійне / оптичне / двухспектральное суміщення |
| Класс защиты | IP54 |
| Кути огляду (Thermal) | 25° × 18.7° |
| Локальне сховище | Вбудований модуль пам'яті (16 ГБ) |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 160x120 |
| Матриця (Thermal) | Неохолоджуваний мікроболометричний детектор |
| Палітра | Fusion , Ironbow , Rain, Rainbow , Red hot , White hot , Black hot |
| Підтримка Wi-Fi | Підтримує |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп | 8 Мп|2 Мп |
| Розмір пікселя | 17 мкм |
| Розміри | 244 × 100 × 104 мм |
| Розміри, мм | 244 × 100 × 104 |
| Спектральний діапазон | від 8 до 14 мкм |
| Теплова чутливість (NETD) | менше 40 мк (25 °C, F = 1.0) |
| Тип питания | Знімна літій-іонна батарея |
| Тип устройства | Ручний термограф |
| Фокусна відстань (Thermal) | 6.2 мм (ручне фокусування) |
| Цифровий зум | 1x, 2x, 4x (тепловізійний модуль) |
| Время работы от батареи | 5 годин при нормальній температурі, при вимкненому Wi-Fi, Bluetooth і c виключеною додатковим освітл |
Информация для заказа
- Цена: 29 700 ₴


