Роздільна здатність 160 × 120 (тепловізійний модуль) та 8 Мп (оптичний модуль). Точність визначення ± 0.5 °C, Поєднання тепловізійного та оптичного зображення. мобільному пристрої або зовнішньому моніторі, Підтримка двостороннього аудіозв'язку, Функція виділення кольором та звукової сигналізації Термограф серії DS-2TP21B-6AVF/W відноситься до найбільш сучасних моделей. Їх використовують для точного та швидкого визначення температури у великої кількості людей у громадських місцях. Подібні застосовуються в аеропортах та на вокзалах, медустановах та інших важливих об'єктах. Перевірити одну людину можна лише за секунду. А найголовніше — робиться це здалеку завдяки дистанційному тепловізійному режиму. DS-2TP21B-6AVF/W має низку додаткових можливостей. Серед вбудованих модулів — навіть аудіозв'язок та Wi-Fi. А висока роздільна здатність камери та екрану дозволяє комфортно працювати з термографом кілька годин.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| MRAD | 2.74 мрад |
| Интерфейсы | USB Type-C |
| Апертура (Thermal) | F1.1 |
| Вес | 653 |
| Габарити (ВхШхГ) | 244 х 100 х 104 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 244 × 100 × 104 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Дисплей / роздільна здатність | 3.5" сенсорний LCD-екран з роздільною здатністю 640 × 480 |
| Дополнительные функции | Звуковий сигнал, Попереджувальний сигнал у разі підвищення температури, Швидке вимірювання |
| Питание | 5 У |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея |
| Запис Snapshot | Тепловізійне / оптичне / двухспектральное суміщення |
| Запись видео | Тепловізійне / оптичне / двухспектральное суміщення |
| Зона вимірювання температури | — |
| Класс защиты | IP54 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Кути огляду (Thermal) | 25° × 18.7° |
| Локальне сховище | Вбудований модуль пам'яті (16 ГБ) |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 160x120 |
| Матриця (Thermal) | Неохолоджуваний мікроболометричний детектор |
| Особенности | Wi-Fi, Двосторонній аудіозв'язок, IP54, USB Type-C, Вбудований модуль пам'яті (16 ГБ), Поєднання тепловізійного та оптичного зображення |
| Палітра | Fusion , Ironbow , Rain, Rainbow , Red hot , White hot , Black hot |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підтримка Wi-Fi | Підтримує |
| Рабочая температура | Від -15 до +35 ° C |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп | 8 Мп|2 Мп |
| Розмір пікселя | 17 мкм |
| Розміри | 244 × 100 × 104 мм |
| Розміри, мм | 244 × 100 × 104 |
| Спектральний діапазон | від 8 до 14 мкм |
| Теплова чутливість (NETD) | менше 40 мк (25 °C, F = 1.0) |
| Тип | Інфрачервоний (безконтактний) |
| Тип елемента живлення | Знімна літій-іонна батарея |
| Тип питания | Знімна літій-іонна батарея |
| Тип устройства | Ручний термограф |
| Точность измерения | 0.5 |
| Тривалість вимірювання температури | 1 с |
| Фокусна відстань (Thermal) | 6.2 мм (ручне фокусування) |
| Цифровий зум | 1x, 2x, 4x (тепловізійний модуль) |
| Время работы от батареи | 5 годин при нормальній температурі, при вимкненому Wi-Fi, Bluetooth і c виключеною додатковим освітл |
Информация для заказа
- Цена: 169 740 ₴


