Ручний тепловізійний монокуляр Asp-Micro оснащений інфрачервоним детектором 160x120 та дисплеєм LCOS 720x540. Він підтримує функції спостереження, відстеження найвищої температури, вимірювання відстані, точки доступу Wi-Fi тощо. Високочутливий вбудований тепловий детектор забезпечує чіткий огляд навіть у повній темряві. Монокуляр в основному використовується для таких сценаріїв, як патрулювання, правоохоронні органи, пошук і порятунок, боротьба з наркотиками, боротьба з контрабандою, захоплення злочинців, походи, подорожі та полювання тощо. Ручний тепловізійний монокуляр Asp-Micro оснащений інфрачервоним детектором 160x120 та дисплеєм LCOS 720x540. Він підтримує функції спостереження, відстеження найвищої температури, вимірювання відстані, точки доступу Wi-Fi тощо. Високочутливий вбудований тепловий детектор забезпечує чіткий огляд навіть у повній темряві.
В основному, монокуляри типу TM160 застосовуються поліцією та рятувальними службами. Вони ідеально підходять для патрулювання, у якому можна виявити порушників. Також за допомогою подібної техніки шукають людей для їхнього порятунку. Крім екстреної та правоохоронної діяльності, Asp-Micro купуються для полювання чи походів. Можуть вони стати в нагоді і в ході військових дій, для того ж контролю об'єктів. Коштують такі значно дешевше, ніж збройові приціли та інша професійна тепловізійна техніка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AGM |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | USB Type-C |
| Апертура (Thermal) | F1.1 |
| Бренд | AGM |
| Вес | 270 г |
| Відображення ємності акумулятора | Підтримує |
| Відстань до цілі | 559 м |
| Відстань спостереження | 182 м (людина) , 559 м (автомобіль) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей / роздільна здатність | 720×540, 0.2", LCOS |
| Питание | 5 В DC/2 A, 1.5 Вт |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути огляду (Thermal) | 15.61° × 11.74° |
| Локальне сховище | 8 ГБ |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 160x120 |
| Матриця (Thermal) | VOx неохолоджуваної решітки фокальної площини |
| Палітра | Black hot , White hot , Red hot , Fusion |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підтримка Wi-Fi | Підтримує hotspot |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 161 × 61 × 57 мм |
| Розміри, мм | 161 × 61 × 57 |
| Спектральний діапазон | від 8 до 14 мкм |
| Теплова чутливість (NETD) | <35 mk (@25°C), F#=1.1 |
| Тип питания | Вбудована перезаряджаєма літієва батарея |
| Тип устройства | Тепловізійний монокуляр |
| Фокусна відстань (Thermal) | 6.2 мм |
| Цифровий зум | 1x, 2x, 4x |
| Время работы от батареи | до 7 годин |
Информация для заказа
- Цена: 17 200 ₴






