Домофон SIP, Linux, Стильний зовнішній вигляд завдяки скляній поверхні, Цифрова клавіатура та яскраве підсвічування позначень. SIP протоколи: RFC2543, RFC3261. Установка за допомогою магнітного кронштейна, Підтримка кнопки дверного дзвінка, Електроживлення: PoE або від зовнішнього джерела Домофон SIP, Linux, Стильний зовнішній вигляд завдяки скляній поверхні, Цифрова клавіатура та яскраве підсвічування позначень. SIP протоколи: RFC2543, RFC3261. Установка за допомогою магнітного кронштейна, Підтримка кнопки дверного дзвінка, Електроживлення: PoE або від зовнішнього джерела
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Akuvox |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Аудиодомофон |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Akuvox |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 12 В, PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мережа | Ethernet |
| Монтаж | Накладний |
| Операционная система | Linux |
| Особливості моделі | Підключення дверного дзвінка, 8 входів тривожних датчиків, 1 вихід реле |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 165 / 115 / 33 мм |
| Розміри, мм | 165 / 115 / 33 |
| Тип керування | Сенсорні кнопки |
Информация для заказа
- Цена: 5 289 ₴


